Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Ak Parti Milletvekili Bölünmez Çankırı Nusaybin’i ziyaret etti

Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, bir yıl aradan sonra tadilatı yapılarak eğitim öğretime açılan Süleyman Bölünmez Anadolu Lisesinin açılışına katıldı.

18 Eylül 2017 Pazartesi 18:14 < EĞİTİM
Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, bir yıl aradan sonra tadilatı yapılarak eğitim öğretime açılan Süleyman Bölünmez Anadolu Lisesinin açılışına katıldı.
Okula gelen Bölünmez, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal, Emniyet Müdürü Abdürrahim Zengin, Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel tarafından karşılandı. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen Bölünmez, okula 3 bilgisayar ve yazıcı, ziyaret ettiği öğrencilere de kırtasiye malzemesi hediye etti.  Yeni Eğitim Öğretim sezonunun öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulunan Bölünmez Çankırı, Nusaybinli öğrencilere başarılar diledi.
Öğretmenler odasında okul öğretmenleri ve yöneticileriyle bir araya gelen Milletvekili Bölünmez Çankırı ve Babası Bölünmez, öğretmenlerin sorunlarını dinledi. Okulu yapma süresini anlatan eski Milletvekili Süleyman Bölünmez: “Hayatım boyunca hep imrendim ama kıskanmadım.  Kıskandığım iki kişi var. Bunlardan biri Kadir Has diğeri de İzzet Baysal’dır. İmrenmek yetmiyor, onların yaptıklarına yetişemiyorum” dedi.

-“TOKİ KONUTLARINDA ÖRNEK DAİREYİ İNCELEDİ”
Okul ziyaretinden sonra Nusaybin’de yapımı devam eden TOKİ konutlarını ziyaret eden Çankırı, burada yapımı tamamlanan örnek daireyi inceledi. Konutların yapıldığı alanda da incelemelerde bulunan Çankırı, Mimar ve Mühendislerden bilgi aldı.

-“HALK GÜNÜNDE SORUNLARI DİNLEDİ”
Nusaybin İlçe Başkanlığında düzenlenen Halk Gününe katılan Çankırı, burada partililer ve vatandaşların sorunlarını dinledi. 
Toplantıya katılan vatandaşlar, ilçe merkezinde yol ve toz sorunu, Kırsal Mahallelerde elektrik kesintileri, Meslek Yüksekokulunun ilçe dışında faaliyet göstermesi, Kırsal Mahallelerde yol ve asfalt sorunu, Evleri yıkılmış vatandaşların hasar dosyalarındaki ödemelerin gecikmesi gibi sorunları dile getirdi. 

-SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA ZİYARET
Milletvekili Bölünmez Çankırı ve beraberindekiler daha sonra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsun Özmen, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Doğru, Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu Nusaybin Başkanı Mehmet Latif Aslan’ı ziyaret etti.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3918     EURO 6.0991     IMKB 90084     ALTIN 214,710