Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Ak Parti Nusaybin yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor

Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Mehmet Latif Özel ve yönetimi ilçede faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluş ile STK'lara ziyaretlerini sürdürüyor.

11 Mart 2017 Cumartesi 11:15 < POLİTİKA
Nusaybinim Haber Servisi
Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Mehmet Latif Özel ve yönetimi ilçede faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluş ile STK'lara ziyaretlerini sürdürüyor.
Başkan Özel yanı sıra Başkan Yardımcıları ve Kadın Kollarından oluşan bir heyet, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Şoförler ve otomobilciler Odası, Gülşilav Kadın Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi, Eğitim Bir Sen ve ilçede görev yapan gazetecileri ziyaret etti.
Göreve geldiği günden buyana yoğun bir program içerisinde olmaları, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Partinin üst düzey yöneticilerini ağırlamak gibi yoğun bir program içerisinde olduklarını bildiren Başkan Özel, Ak Parti İlçe Başkanı olduktan sonra kendisine yapılan ziyaretlerin iadei ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini söyledi. Bu vesileyle 16 Nisan'da yapılacak Halkoylamasında neden 'Evet' diyeceklerini de anlattıklarını ifade eden Özel: "Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Ak Parti teşkilatları olarak bu bilinçteyiz. Demokrasinin gerekliliği olarak Halkoylamasında savunduğumuz fikrimizi halkımıza da anlatıyoruz. Kamu Kurum ve Kuruşlar ile Sivil Toplum Kuruluşlarımıza yaptığımız ziyaretlerde Halkoylamasından neden 'Evet' dememiz gerektiğini anlatıyoruz. İlçe Merkezimiz yanı sıra kırsal mahalleler olmak üzere Nusaybin'de ulaşmadığımız kimse kalmayacak." dedi.

DÖVİZ KURLARI
USD 5.3279     EURO 6.0542     IMKB 98455     ALTIN 219,818