Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Artuklu Mardin kupasını Nusaybin Emire Gözü lisesi kazandı.

Mardin Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Artuklu Liseler arası halı saha futbol turnuvasının 2 etabı Artuklu Mardin kupasını Nusaybin Emire Gözü lisesi kazandı.

05 Mayıs 2010 Çarşamba 10:43 < SPOR

ARTUKLU LİSELER ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASININ 2 ETABI OLAN "ARTUKLU MARDİN KUPASI"NI NUSAYBİN EMİRE GÖZÜ LİSESİ KAZANDI.

Mardin Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Artuklu Liseler arası halı saha futbol turnuvasının 2 etabı ‘Artuklu Mardin kupası’nı Nusaybin Emire Gözü lisesi kazandı.
 Mardin Emniyet Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl üçüncü olan Artuklu Liseler arası halı saha futbol turnuvası’nın 2 etabı olan Artuklu Mardin kupası finalinde Nusaybin Emire Gözü Lisesi birinci, Mazıdağı lisesi ikinci Mardin Anadolu öğretmen lisesi üçüncü Midyat Aziz önen lisesi dördüncü oldu.
 Nusaybin Emire Gözü Lisesi ile Mazıdağı lisesi arasından oynana final maçında Nusaybin Emire Gözü lisesi rakibini 6–3 yendi.
 İl Emniyet Müdürü Serdar Meriç,  birinci olan takımı Şanlıurfa’da oynanacak olan Türkiye kupası Final Maçına götüreceklerini söyledi.
 Milletimizin ve geleceğimizin teminatı olan gençleri ile polisler arasında samimi ve sıcak bir tanışma ve kaynaşma ortamı sağlamayı istediklerini belirten il emniyet müdürü Serdar Meriç “ Turnuvada ilçelerinde birinci ve ikinci olan liselerimizi halı sahada buluşturduk. Güzel görüntüler yaşandı. Birinci olan Nusaybin Emire Gözü lisesi’ni Şanlıurfa’da oynanacak olan Türkiye kupası maçına götüreceğiz. Diğer takımlarımızı da götürmek isterdik. Gücümüz bu kadarına yetti. İnşallah bir dahaki sefere başka takımı götürürüz. Turnuvaya katılan bütün takımları tebrik ediyorum.” Dedi.
 Mardin Milli Eğitim Müdür yardımcısı Mustafa Kuzu da turnuva ile okullar arası birlik ve beraberliği sağlamayı amaçladıklarını söyledi. / Mardin
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3594     EURO 6.1094     IMKB 96951     ALTIN 223,130