Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Başkan Özel’den Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret

Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Mehmet Latif Özel, atandıktan sonra ilk ziyaretini Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğüne yaptı.

05 Ocak 2017 Perşembe 10:37 < POLİTİKA
Nusaybinim Haber Servisi
Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Mehmet Latif Özel, atandıktan sonra ilk ziyaretini Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğüne yaptı.
Ak Parti yöneticileriyle birlikte Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve şube müdürlerini ziyarete eden Özel, Nusaybin’in yeniden inşasında Milli Eğitim Müdürlüğünün önemi nedeniyle ilk ziyaretini bu kuruma yaptığını söyledi. Kendisinin de eğitim kökenli olduğunu ve Nusaybin’deki eğitim sorunlarıyla yakından ilgilendiğini ifade eden Özel: “Göreve yeni atanan Milli Eğitim Müdürümüz Ümit Çetin ve tüm camiayla birlikte el ele vererek ilçemizin yeniden inşası, eğitim seviyemizin yükselmesi ve geçmiş yıldan olan kaybımızın telafisi için iktidar partisi olarak üzerimize ne düşüyorsa hazırız. Bizler buraya ilçemize, halkımıza en iyi şekilde hizmet, dertleriyle dertlenmek, sevinçlerine ortak olmak için geldik. Eğitim sorunu sadece Milli Eğitimin değil hepimizin sorunu olmalı. Geleceğimiz olan çocuklarımız için var gücümüzle çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.
Ak Parti ilçe başkanı Özel’in ziyareti ve iyi dilekleri için memnun olduğunu kaydeden Milli Eğitim Müdürü Çetin, Özel ve yönetimine görevinde başarılar diledi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3335     EURO 6.0626     IMKB 99771     ALTIN 220,357