Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Baştabip Dr. Acu personel ve hastaların bayramını kutladı

Nusaybin Devlet Hastanesin Baştabibi Dr. Mehmet Acu ve Baştabip Yardımcısı Dr. M. hazbin Korkut, Kurban Bayramı nedeniyle görev başında olan persone ve hastanede yatan hasta ile ailelerinin bayramını kutladı.

26 Eylül 2015 Cumartesi 14:23 < SAĞLIK
Nusaybinim.com Haber Servisi
Nusaybin Devlet Hastanesin Baştabibi Dr. Mehmet Acu ve Baştabip Yardımcısı Dr. M. Hazbin Korkut, Kurban Bayramı nedeniyle görev başında olan persone ve hastanede yatan hasta ile ailelerinin bayramını kutladı.
Baştabip Yardımcısı Korkut ile birlikte Peronelinin bayramını kutlayan Baştabip Acu daha sonra yatan hasta bölümlerini gezid. Burada yatan hasta ve yanlarında bulunan ailelerinin de bayramını kutlayan Acu, hastalarla yakından ilgilendi.
Personelin görev başında olduğunu ve bazılarının ailelerinden uzakta bir bayram geçirdiklerini ifade eden Acu, Nusaybin Devlet Hastanesi personelinin idaresinden hizmetlisine kadar büyük bir aile olduklarını söyledi.
Baştabip Acu ve Baştabip Yardımcısı Korkut, bayramda görev başında olan personelle de yakından ilgilinerek ihtiyaçları konusunda bilgi aldı.
Baştabip Acu ve Baştabip Yardımcısı Korkut, Nusaybin'de son iki aydır olaylar başladığı günden buyana hastane personelinin yanında, her türlü sıkıntılarında personele yardımcı olan ve olaylardan etkilenerek istifa etmenin eşiğine gelen birçok doktor ve personelle yakından görüşerek görevde kalmalarını sağladı.


DÖVİZ KURLARI
USD 5.3518     EURO 6.0665     IMKB 92112     ALTIN 214,255