Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Belediye, Milli Eğitim ve Halk Eğitim arasında protokol

Nusaybin Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü arasında kültürel ve eğitici kurslar için anlaşma imzalandı.

23 Ocak 2017 Pazartesi 16:55 < KÜLTÜR & SANAT
Nusaybinim Haber Servisi
Nusaybin Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü arasında kültürel ve eğitici kurslar için anlaşma imzalandı.
Nusaybin Belediye Başkan Vekili olarak da görevlendirilen Kaymakam Ergün Baysal, Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Şafak Kavak tarafından yapılan protokolle kadın ve gençlere yönelik kültürel ve eğitici kursların yapılacağı açıklandı.
Protokol töreninde konuşan ve Nusaybin Belediye Başkan Vekili olarak da görevlendirilen Kaymakam Baysal: “Nusaybin Belediyemizin Kadın ve Aile birimiyle İlçe Mili Eğitim Müdürlüğümüz ve Halk Eğitim Müdürlüğümüzle beraber hem kadınlarımıza hem gençlerimize yönelik eğitici kursların verilmesi, onların bilgi ve becerileriyle artırmaya yönelik kursların düzenlenmesiyle ilgili protokol yaptık. İnşallah belediyemizle ve ilçemizdeki tüm kurum ve kuruluşların iş birliğiyle vatandaşımıza en iyi hizmet sunacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.
Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ise yaptığı açıklamada, Belediye, Milli Eğitim ve Halk Eğitim Merkezi arasında yapılan protokol gereği Gülşilav Kadın, Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezinde; Bilgisayar Programcılığı, Çocuk Odası, Kuran-ı Kerim, Okuma-Yazma, Ebru Sanatı, Ahşap Boyama, Dikiş-Nakış (El Sanatları), Diksiyon, Resim, Bağlama, Gitar, Erbane (Bendir), Masa Tenisi, Bale, Drama ve Hat Sanatı Kurslarından oluşan 16 kurs açılacağını söyledi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3478     EURO 6.0897     IMKB 90175     ALTIN 214,635