Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » BÖLGE
Hastalığı nedeniyle hiç üşümüyor
Mardin’de yaşayan Mehmet Ali Akın, adı bile konmamış hastalığı nedeniyle kış ortasında ince, kolsuz tişört ve terlikle dolaşıyor.
Haklarında 21 kez dava açılan gazetecilere meslektaşlarından destek ziyareti
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça ile ilgili yapılan haberlerden dolayı haklarında 21. kez dava açılan Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş ile Gazetenin yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü'ye meslektaşlarından destek ziyareti.
2019 resmi tatil günleri belli oldu
2019 resmi tatiller listesi açıklandı. Vatandaşların en çok merak ettiği Ramazan ve Kurban Bayramları bu yıl ne zaman idrak edilecek?
Yaşadığını ispat edince hak arama yürüyüşünü bitirdi
Yaşadığı mağduriyetlere dikkat çekmek için Mardin'den Ankara'ya yaya olarak yürüyen Şeyhmus Bağış, taleplerinin yerine getirilmesi üzerine Şanlıurfa'da yürüyüşünü sonlandırarak evine döndü.
DİKA ile BİK, Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam programı düzenleyecek
BİK Mardin Şube Müdürlüğü, DİKA ve Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan 'Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı'nın protokolü imzalandı.
Yılın Turizm Ödülü Güneydoğuya
Geleneksel olarak her yıl düzenlenen turizmin "Altın Zambak Ödülü" bu yıl turizm alanında ulusal ödüller alan turizmci Hüseyin Aslan'a verildi.
Ak Parti'nin Mardin Adayı, Kahraman
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Partinin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Mehmet Vejdi Kahraman olduğunu resmen açıkladı.
Mardin'de soğan stokçularına operasyon
Soğan üzerinden vurgun yapmaya kalkan stokçulara karşı başlatılan baskınlarda Artuklu'da 30 ton stoklanmış soğan bulundu.
Nüfusta 14 yıl ölü gözüken adamın dramı yürek burktu
Nüfusta ölü sayıldığı için yaşadığını ispatlamak amacıyla 10 yıl boyunca çaba harcayan Şeyhmus Bağış'ın dramı yürek burkarken, ölü sayıldığı yıllardaki mağduriyetinin giderilmesini istiyor.
Sınırları aşan proje: Unutulan Sanatların İzinde
Mardin'de bir sınıf öğretmeni tarafından hazırlanan "Unutulan Sanatların İzinde" projesi, ülke genelindeki okulların yanı sıra yurt dışındaki okullardan da büyük ilgi gördü.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3393     EURO 6.0673     IMKB 99272     ALTIN 219,346