Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » BÖLGE
Mardin İçin Sıraya Girdiler
Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Dr. Tabip Gülbay, yeni teşvik sistemi kapsamında yurt içi ve yurt dışından birçok iş adamının Mardin'de yatırım yapmak için sıraya girdiğini söyledi.
A.Ü.Futbol Takımı Türkiye 2. oldu
Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike firması tarafından bu sezon dördüncüsü organize edilen Halı Saha Ligi finalinde, Mardin Artuklu Üniversitesi ikinci oldu
BDP Mardin'de"12 Eylül" açıklaması
Barış Ve Demokrasi Partisi (Bdp) Mardin İl Başkanlığı tarafından 12 Eylül nedeniyle Mardin Cezaevi önünde basın açıklaması yapıldı.
Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden Prof.Dr.Omay atandı
Yükseköğretim Kurulu'nun önerdiği adaylar arasından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından yapılan rektör atamalarında, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden Prof. Dr. Serdar Bedii Omay seçi
Ayanoğlu: 7 Bin Yıllık Tarihi Şehrin Altyapısını Yeniden Düzenliyoruz
Mardin Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu, 7 bin yıllık tarihi şehrin altyapısını yeniden düzenlediklerini söyledi. Ayanoğlu, bunun için yaklaşık 40 milyon TL'lik bir proje hazırladıklarını ifade etti.
Kızıltepe'de Mısır Tarlasında Kadın Cesedi
Kızıltepede öldürülmüş halde Mısır tarlasına atılmış kimliği belirsiz bir kadın cesedi bulundu
Kumar Oynayan Kocalarını İhbar Ettiler
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bir grup kadın, kumar oynamaktan vazgeçmeyen eşlerini polise ihbar etti. Polis, kumar oynanan yere baskın düzenledi.
Babil ve Pers İmparatorluğu'nun Saklı Kenti Ödeneğe Takıldı
10 bin yıllık Dara Harabeleri'nde ortaya çıkan Babil ve Pers İmparatorluğu'na ait tarihi kalıntıların gün ışığına çıkarılması için başlatılan çalışmalar ödenek sıkıntısına takıldı.
Midyat'da Molla Mustafa Barzani Sergisi Açıldı
Midyat'da düzenlenen Barış Sofrası Mezopotamya'da Kuruluyor Sempozyumunda, Molla Mustafa Barzani'nin fotoğraflarından oluşan bir sergi açıldı.
Hasta Taşıyan Ambulans Otomobille Çarpıştı: 7 Yaralı
Mardin'de hasta taşıyan ambulansla otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6839     EURO 6.5294     IMKB 96455     ALTIN 224,507