• ak parti
  • abdulah çoban
  • taşhan avm

Eğitimci - Yazar Bülent Demir Hocamız Nusaybinim.com ailesine katıldı

Eğitimci - Yazar Bülent Demir hocamızın Eğitim üzerine yazıları bundan sonra her hafta Nusaybinim.com'dan okuyabileceksiniz.

  • 16 Mayıs 2010 21:32
  • A
  • A
Eğitimci - Yazar Bülent Demir hocamızın Eğitim üzerine yazıları bundan sonra her hafta Nusaybinim.com'dan okuyabileceksiniz. Nusaybinim.com ve Nusaybin Postası adına hocamıza hoş geldiniz diyoruz. Yazarımızın mesajı ve ilk başlangıç yazısı şöyle; 
     Saygıdeğer Nusaybin Postası ve Nusaybinim.com okuyucuları
    Öncelikle değerli Nusaybin halkını yürekten selamlıyorum.  Nusaybinim.com ve Nusaybin Postası Emekçilerine de siz değerli okuyucularımızla eğitim ile ilgili nacizane fikirlerimi paylaşma fırsatı verdiği ve böyle bir zemin hazırladığı için çok teşekkür ederim.  Bilindiği gibi habercilik, gazetecilik çok meşakkatli ve çok emek isteyen ve aynı zamanda çok değerli bir meslek.  Bu mesleğin icrasında duruşunu, tavrını korumak, haberciliği ilkesel anlayışla sürdürmek çok önemlidir. Tabi bu ifadelerle niyetim burada Arif kardeşime veya basın mensuplarına işini öğretmeye çalışmak gibi bir kabalık asla değildir.Maksadım bu işi layıkıyla yapmanın zorluğunu ve önemini belirtmektir.  Elbette gazetede yazı yazmakta böyledir.  Hele bu eğitim gibi insanlara yön vermeye çalışan, toplumun şekillenmesinde büyük etkisi olan bir konu ise hassasiyeti daha da artmaktadır.  Bunun bilincinde olarak bundan sonra gazetemizde bana ayrılacak olan köşede eğitim üzerinde siz değerli okuyucularımızla görüşlerimizi paylaşacağız.