• taç perde
  • düğün salonu
  • elit

Fanatizm'in Böylesi Görülmedi!

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Fanatik Fenerbahçe taraftarı Abdullah Ayli iki adet dişini sarı lacivert renkleriyle kaplama yaptırdı.

  • 09 Nisan 2010 08:29
  • A
  • A
 

Genç taraftar dişlerinin yanı sıra, oturduğu evini de sarı lacivertle boyatmış. Ayli'nin ev eşyalarının çoğu da Fenerbahçe renklerini taşıyor. 5 çocuk babası Ayli, çocuklarının doğum tarihlerini bile Fenerbahçe'nin kuruluş tarihi olan 19.07 ile Kızıltepe nüfusuna kaydettirmiş. Çocuklarının üzerinde Fenerbahçe formalarının yanı sıra ayakkabıları da sarı lacivert rengini taşıyor.

Fenerbahçe'ye olan sevgisinden dolayı dişlerini sarı lacivert renklerle kapladığını söyleyen Abdullah Ayli, "Ben Fenerbahçe'ye ait bir parçanın sürekli ben olmasını istiyordum. Bundan dolayı Dişlerimi bu renkte kaplama yaptırdım. Evimin her köşesinde fener renkleri var. Evimi sarı laciverte boyattım, çocuklarımın ayakkabısı üzerlerine giydikleri elbiselerinin çoğu Fenerbahçe renklerini taşıyor." dedi.

Fanatik bir Fenerbahçeli olduğunu vurgulayan Ayli, çocuklarımın doğum tarihlerini nüfusa kaydettirirken de bu ayrıntıya dikkat ettiğini vurguladı.

Kaplamaları yapan diş doktoru Hatice Samancı Özmen, "Daha önce böyle bir hastaya rastlamamıştım. Bana geldi ve dişlerine sarı lacivert renklerinde kaplama yapmak istediklerini söyledi ben önce olmaz dedim sonra laboratuardaki arkadaşlarımıza söyledim kendileri de böyle bir renkte diş yapabileceklerini belirttiler ve sağlık açısından da bir problemi olmadığı için biz bu renkte diş yaptırdık ve Fenerbahçe taraftarı olan arkadaşımızın dişlerini taktırdık." diye konuştu. / Kadir Üründü