Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Gülşilav, 16 branşta yeni kurs açıyor

Nusaybin Belediyesi Gülşilav Kadın, Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi'nde yeni kurs kayıtları başladı. 29 Eylül 2017 Cuma 16:16


Nusaybin Belediyesi Gülşilav Kadın, Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi'nde yeni kurs kayıtları başladı.
Gülşilav Kadın, Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi için 16 dalda yeni kursiyerlerle buluşacak.
Gülşilav Kadın Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi ile Mitanni Kültür Merkezi'nde 2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi kurslarımız için başvuru kayıtlarına 26 Eylül 2017 tarihinde başlanacak. Hafta içi ve hafta sonu 16 dalda verilecek olan kurslar kapsamında kursiyerlere; Bilgisayar Programcılık, Çocuk Odası, Kur’an-ı Kerim Okuma- Yazma, Hat Sanatı, Ebru Sanatı, Ahşap Boyama, Diksiyon, Resim, Bağlama, Gitar, Erbane, Masa Tenisi, Masa Tenisi ile Tiyatro ve Drama gibi birçok alanda eğitim verileceği bildirildi.
2 ile 7 ay arasında değişecek olan kursların kayıtları için kursiyerler, nüfus cüzdanı fotokopisi , eğitim durumlarını gösteren öğrenim belgesi ile Gülşilav Kadın Eğitim, Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi veya Mitanni Kültür Merkezi’ne giderek kayıt yaptırabilecekler.
Kurslar; yeni bir meslek edinmek, kişisel yeteneği geliştirmek ve farklı alanlarda çalışmayı denemek isteyen kursiyerleri bekliyor.