Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » EĞİTİM
Uğur Dershanesi YGS'yi değerlendrdi.
Bu yıl ikincisi yapılan YGS'ye ÖSYMnin aldığı ilginç kararlar damgasını vurdu. Adaylara kalem silgi gibi malzemelerin dağıtılması, yoğun aramalar yapılması adayları gerginleştirdi.
YGS Sorularını Birlikte Çözüyoruz!
Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) soruları bu yıl sadece TRT 1'de Uğur Dershaneleri öğretmenleri tarafından çözülüyor!
Nusaybin Sur Dershanesinde erken kayıt için geri sayım başladı
İlçemizin önde gelen eğitim kurumlarından SUR Dershanesinde Ocak ayında başlayan erken kayıt dönemi 1 Nisan Cuma günü bitiyor.
Nusaybin'de Yatılı ve Pansiyonda kalan öğrencilere ziyaret
Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, Şube Müdürleri Abdurrahim Tan ve Fesih Demir, ilçemizde bulunan pansiyon okulları ziayret etti.
5 AB ülkesinden 15 Öğretmen Nusaybin'e geldi
Avrupa Birliği (AB) Comenius projeleri Culture Pot Europe (Avrupa Kültür Kazanı) projesi kapsamında 5 AB ülkesinden 15 öğretmen Mardin'in Nusaybin ilçesine geldi.
Oğuzhan İlköğretim, 5 ülkeden öğretmen ve öğrenci ağırlayacak
Nusaybin Oğuzhan İlköğretim Okulu, Comennius projesi Ab Kültür Kazanı projesi kapsamında İtalya, İspanya, Slovenya, Polonya ve İsveç'ten öğrenci ve öğretmen ağırlayacak.
Nusaybin'de Öğrenciler arası satranç turnuvası sona erdi
Mardin İl Gençlik Spor müdürlüğü ve Milli Eğitim müdürlüğü organizasyonuyla Nusaybin ilçe milli eğitim müdürlüğü bünyesinde okullar arası satranç turnuvası düzenlendi.
'Yaşıtlarımızın tatil amaçlı gittikleri yerlere ırgat olarak gitmek istemiyoruz
Nusaybin Fatih İlköğretim Okulu, İstanbul Haliç Kongre Merkezinde yapılan birinci Türkiye Cocuk Hakları kongresine 2 öğrenciyle katıldı.
Bilge Dershanesinin seminerine büyük ilgi
Zihinsel gelişim ve hızlı okuma teknikleri uzmanı Ziya Baran, Nusaybin Bilge Dershanesi ve Final yayınları işbirliği ile seminer verdi.
Gap'ta kabul edilen ''Köyümün en güzel köşesi' projesi tanıtıldı
2010 2011 GAP Kırsal Kalkınma projeleri destekleme programı kapsamından kabul edilen Mardinin Nusaybin ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğünün Köyümün en güzel köşesi projesi tanıtıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3824     EURO 6.1242     IMKB 91910     ALTIN 215,548