Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » EĞİTİM
Nusaybin'de Köy Okullarının sorunları tartışıldı
Mardinin Nusaybin ilçesinde Köy okullarında görev yapam Müdür yetkili öğretmenlerle yapılan toplantıda, köy okullarının eksikleri tespit edildi.
Uğur Tanısal Sınavı Başvuruları için son iki gün
Bu sınava katılabilecek öğrencilerin, 5. , 6. , 7. , 10. ve 11. sınıfta okumaları gerekmektedir. Kayıt tarihlerimiz 20 Aralık 2010 ile 07 Ocak 2011 tarihleri arasındadır.
Nusaybin İkinci Eğitim Bölgesinde Müzik Dinletisi
Mardinin Nusaybin ilçesinde İkinci Eğitim Bölgesi öğrencilere yönelik Müzik gecesi düzenledi.
Nusaybin Bilge Final Dershanesi yarışma sınavı yapacak
Yarışma sınavının iyi değerlendirmesi gereke iyi bir fırsat olduğunu belirten dershane müdürü Fikret Irmak, öğrencilerden bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğini ifada etti.
İstanbul B.Ş.B. Gençlik Meclisi Öğrencileri Nusaybin'e Kütüphane kurdu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisine bağlı İstanbul öğrenci kulüpleri platformu öğrencileri, 7 Bölgeye 7 Kütüphane projeSİ kapsamında Nusaybin Fatih İlköğretim okuluna Kütüphane kurdu.
S.B. Anadolu Lisesi öğrencilerin Merkez'e kitap desteği
Nusaybin Süleyman Bölünmez Anadolu Lisesi öğrenciler, sosyal etkinlik dersi çerçevesinde Merkez ilköğretim okulu öğrencileri için topladıkları kitapları okul yöneticilerine teslim etti.
Girgin: 2011 yılı Eğitim açısından Nusaybin'in altın yılı olacak
Mardin Nusaybin ilçesi Kaymamı Murat Girgin, ilçede eğitim adına çok önemli yatırımların yapıldığını belirterek, 2011 yılının Nusaybin için eğitim yılı olacağını söyledi.
Nusaybin Ram'dan MBS Semineri
Nusaybin'de hizmet veren Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM), Dargeçit, Midyat ve Nusaybinde görev yapan rehber Öğretmenlere Ulusal Mesleki Bilgi Sistemi (MBS) konusunda seminer verildi.
Uğur Tanısal Sınavı Başvuruları başladı
Bu sınava katılabilecek öğrencilerin, 5. , 6. , 7. , 10. ve 11. sınıfta okumaları gerekmektedir. Kayıt tarihlerimiz 20 Aralık 2010 ile 07 Ocak 2011 tarihleri arasındadır.
Nusaybin HEM Kursiyerlerine Makine yardımı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde Halk Eğitim Merkezi (HEM) kurslarında yaşanan yoğun ilgi nedeniyle Kursiyerlere makine desteğinde bulunuldu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.5786     EURO 6.4095     IMKB 97343     ALTIN 219,563