Emire Gözü Lisesinde şiir ve müzik gecesi

Nusaybin Emire Gözü Anadolu Lisesi, yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde şiir ve müzik gecesi düzenledi.

11 Mayıs 2017 Perşembe 12:00 < KÜLTÜR & SANAT
Nusaybinim Haber Servisi
Nusaybin Emire Gözü Anadolu Lisesi, yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde şiir ve müzik gecesi düzenledi.
Mitanni Kültür Merkezinde düzenlenene gece, okul Müdürü Murat Engin'in açılış konuşmasıyla başladı. Yıl boyunca eğitim öğretimle birlikte öğrencilerin kişisel becerilerinin gelişimine de önem verdiklerini bildiren Engin, tiyatro ve müzik bölümlerinde iki program düzenlediklerini ve birçok öğrencinin bu programlarda yer aldığını belirtti.
Engin, şiir ve müzik gecesinin düzenlenmesinde emeği geçen başta okul öğretmenlerinden Ümmü Elkan ve Sedat Yaman olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
Açılış konuşmasından sonra şiir ve müzik gecesi başladı. Yaklaşık 2 saat süren programda öğrenciler şiirler okudu, canlı müzik performansı sergiledi. Program bitiminde sahneye çıkan Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahman Keleş ve Abdulbaki Tek öğrenci ve öğretmenlerini tebrik etti.
Programa, Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahman Keleş ve Abdulbaki Tek, Nusaybin Belediyesi Kültür, Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Kemal Aslan, Eğitim Bir Sen temsilcisi Mehmet Şafak Kavak, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

2968 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8004     EURO 4.6468     IMKB 116918     ALTIN 162,511    
NUSAYBİN