Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Evleri yağmur suları altında kalan ailenin yardımına polisler yetişti

Nusaybin'de yağış sonrası evleri yağmur suları altında kalan ailenin yardımına devriye görevi yapan polis memurları yetişti.

11 Nisan 2018 Çarşamba 11:38 < GÜNCEL
Nusaybin'de yağış sonrası evleri yağmur suları altında kalan ailenin yardımına devriye görevi yapan polis memurları yetişti. 
Nusaybin'de gece geç saatlerde başlayan sağanak yağış sonrası Selahattin Eyyubi Mahallesi Karaçalı Sokakta bir ev yağmur suları altında kaldı. Bu sırada devriye görevi yapan polis ekipleri ailenin kovalarla evlerindeki suyu tahliye ettiğini gördü. Aileye yardıma koşan polis memurları bir yandan MARSU ve İtfaiye ekiplerine haber verirken bazı polis memurları da kovalarla su tahliyesinde aileye yardım etti. Polis memurların yardımıyla evdeki yağmur suları tahliye edildi. 
Olayı haber alması üzerine aileyle görüşen Nusaybin Emniyet Müdürü Abdürrahim Zengin ailenin evlerini temizleye kadar kalacakları bir yer temin ettiklerini belirtti. Akrabalarında kalacaklarını ifade eden aile, yardımlarından dolayı Nusaybin Emniyet Müdürü Zengin ve polis memurlarına teşekkür etti.
Yağmur sularını tahliye eden polis memurları tekrar devriye görevlerine geri döndü.
8817 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2685     EURO 7.3236     IMKB 96604     ALTIN 242,326