Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Girmeli İlkokulu etkinlikleriyle şehirdeki bazı okulları geride bırakıyor

Nusaybin'e bağlı kırsal Mahallede bulunan Girmeli İlkokulu yaptığı etkinliklerle şehir merkezindeki bazı okulları geride bırakıyor.

11 Mayıs 2018 Cuma 14:38 < EĞİTİM
Nusaybin'e bağlı kırsal Mahallede bulunan Girmeli İlkokulu yaptığı etkinliklerle şehir merkezindeki bazı okulları geride bırakıyor.
13 Kırsal Mahalleye bağlı öğrencilerin toplandığı Girmeli İlkokulu yıl boyunca yaptığı etkinliklerle adın söz ettiriyor.  İdarecileri ve öğretmenleri eşliğinde yıl içerisinde öğrencilere yönelik birçok etkinlik düzenleyen okulda müzik ve şiir etkinliği düzelendi.
Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Eğitim Bir Sen Başkanı Mehmet Şafak Kavak, Şube Müdürü Abdulğani Ak, Girmeli Muhtarı Fahrettin Demir ve Okul Müdürü Hakkı Korkut'un katıldığı etkinlikler sonrası LC Waikiki Tarafından okula gönderilen 425 öğrenciye giyim yardımı dağıtıldı.
Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Girmeli İlkokulu gibi birçok kırsal mahalle okulunun yaptığı etkinlikler ve eğitim başarılarıyla göz doldurduğunu kaydetti.
Program sonunda Girmeli İlkokulu Müdürü Hakkı Korkut, okullarından mezun olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin’e eski mezuniyet belgesi ve diploması verildi.
Çetin, okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3279     EURO 6.0542     IMKB 98455     ALTIN 219,818