Anasayfa » GÜNCEL
Vali Yaman Beyazsu'da incelemelerde bulundu
Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili de olan Mardin Valisi Mustafa Yaman, Nusaybin - Midyat arasında bulunan Beyazsu mesire alanında çeşitli ziyaretlerde bulunarak, piknik yapan vatandaşlarla sohbet etti.
Nusaybin'de alt yapı ve üst yapı yenileniyor
Nusaybin Belediyesi, şehrin alt yapı ve üst yapısını yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 250 kilometrelik içme suyu şebekesinden 137 kilometresi tamamlandı.
Nusaybin’de Pazar esnafına çöp poşetleri dağıtıldı
Nusaybin Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri Çarşamba Pazarı esnafına çöp poşetleri dağıttı.
Nusaybin'deki TOKİ Konutları havadan görüntülendi
Yeni Şafak Gazetesi, Nusaybin'de yapımı devam eden TOKİ Konutlarını havadan görüntüledi. Haberde 4 bin 651 konut inşaatının devam ettiği bildirildi.
Nusaybin'de Çarşamba günü elektrik kesintisi olacak
Elektrik şirketi, Nusaybin'de yapacağı bakım ve onarım nedeniyle şehrin bir bölümünde 3 saat boyunca elektrik kesintisi olacağını duyurdu.
Nusaybin'de Muhtarlar ve Okul aile birliği başkanlarıyla toplantı
Nusaybin'de 2017 - 2018 Eğitim öğretim sezonunun başlamasıyla birlikte Muhtarlar ve Okul Aile Birliği Başkanlarıyla toplantı yapıldı.
NESO Başkanı Bilge'den sınır kapısı açıklaması
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası (NESO) Başkanı Abdulğani Bilge, Suriye'de iç savaşın başladığı günden buyana Suriye yönetimi tarafından 'tadilat' gerekçesiyle kapatılan ve bir daha açılmayan sınır kapısının açılmasını hakkında açıklama yaptı.
Nusaybin'de çiftçilerin mağduriyeti konuşuldu
Nusaybin Ziraat Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal'ı makamında ziyaret etti.
Nusaybin'deki İpek yoluna üst geçit talebi
Nusaybin Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi ile Esnaf ve Sanatkâr Odası Başkan Adayı Ömer Özel, 3 lise ve Devlet Hastanesinin bulunduğu İpek yoluna çok acil olarak üst geçit yapılması gerektiğini ifade etti.
Nusaybin - Akarsu'da sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Mardin Valiliği Nusaybin'e bağlı Akarsu Mahallesinde uygulanan sokağa çıkma yasağının kaldırıldığını duyurdu.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8004     EURO 4.6468     IMKB 116918     ALTIN 162,511    
NUSAYBİN