Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » GÜNCEL
Nusaybinli gencin ameliyatı için Dr. Çelik devreye girdi
Mardin'de çocuklarının ameliyatı için yardım çağrısında bulunan aileye yardım eli uzatıldı. Aile, ameliyat için İstanbul'a gitti.
SYDV Mütevelli heyeti seçimi yapıldı
Nusaybin Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli heyeti seçimi yapıldı.
Tunçalan, Yaşama Dokunanlar Platformu Başkan vekilliğine seçildi
Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Zeynel Tunçalan, Yaşama Dokunanlar Platformu Yüksek İstişare Kurulu başkan vekilliğine seçildi.
Trafik ekipleri Mardin Yolu Caddesinde radarla hız denetimi yaptı
Nusaybin'de yapımı tamamlanan Mardin Yolu caddesinde sürücülerin hız yapması, maddi ve yaralamalı kazaların artması üzerine polis ekipleri güzegahta denetim yaptı.
Belediye, 'Travel Turkey İzmir' fuarına katıldı
Nusaybin Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde düzenlenen 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Kongresine katıldı.
Şervan Çelik Camii'nin temeli atıldı
Nusaybin Yenituran Mahallesinde yıkılan Köprübaşı Camisinin yerine Çelik Ailesi tarafından Şervan Çelik adına yeni cami yaptırıyor.
Çağ Çağ Sulama Birliğinden Çiftçiler için önemli duyuru
Nusaybin Çağ-Çağ Sulama Birlik Başkanı Nevaf Değerli, Çiftçiler için önemli duyuruda bulundu.
Nusaybin'de ilk defa TSO tarafından Galericiler için Meslek kursu açıldı
Nusaybin'de ilk defa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından (MEYBEM) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri, sıfır ve ikinci el oto alım satımı sektöründe faaliyet gösterenlere yönelik “Mesleki Yeterlilik Belgesi” sınavını düzenlendi.
Nusaybinli mağdur aile yardım bekliyor
Nusaybin'de iki yıl önce kazılan çukur ve konulan barikatlar sonucunda uygulanan sokağa çıkma yasağında şiddetli çatışmalar nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalarak merkez Artuklu ilçesi İstasyon Mahallesine yerleşen 8 kişilik Tekin ailesi, zor günler geçiriyor.
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Nusaybin'de cami açılışı yaptı
Mardin'deki temaslarını sürdüren Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Nusaybin'de yapımı tamamlanan hayırsever Abdulkadir Yıldırım tarafından yaptırılan Hacı Abdulkadir Zeynebe Camisinin açılışını yaptı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3279     EURO 6.0542     IMKB 98455     ALTIN 219,818