Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » GÜNCEL
Nusaybin'de Kutlu Doğum Haftası Etinlikleri Başladı
Kutlu Doğum Haftası çevresinden Mardinin Nusaybin ilçesinde yapılacak etkinlikler bu gün itibariyle başladı. Nusaybinli kadınlar Kutlu Doğum haftası açılışına büyük ilgi gösterdi.
Nusaybin'de Hac başvuruları başladı
2010 yılı için Hacca gitmek isteyenler aşviçin Mardinin Nusaybin ilçesi Müftülüğü tarafından danışma merkezi oluşturuldu.
Sey-der istişare toplantısı yaptı
Seyitler Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SEY-DER), Mardinin Nusaybin ilçesinde istişare toplantısı yaptı.
Gazetemizin 2. sayısı çıktı. STK ve Aydınların görüşleri şöyle;
Büyük uğraşlar sonucu gazetemizin ilk sayısı geçtiğimiz hafta okurlarıyla buluştu. Hatta bazı okurlarımız, gazeteyi elimize aldığımız ilk anki heyecanımızı paylaştı.
Emniyet Teşkilatının 165. yılı törenlerle kutlandı
Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de Türk Polis Teşkilatının 165. yılı törenlerle kutlandı. Kutlama töreni, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Karanın Cumhuriyet Meydanında bulunan
Esnaf, Polis günün kutladı
Esnaf ve Sanatkâr Odası başkanı Abdulgani Bilge, Polis teşkilatının 165. yılı nedeniyle bir bildiri yayınladı. Bilgenin açıklaması şöyle;
Nusaybin'de Şehit Polisler için Mevlit okutuldu
Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 165. yılı nedeniyle Mardinin Nusaybin ilçesinde Şehit polisler için Mevlit okutuldu.
Nusaybin Belediyesi 5 Bin Zeytin fidanı dağıttı
Mardin'in Nusaybin ilçesi Belediyesi vatandaşlara 5 bin Zeyin fidanı dağıttı. Nisan ayının Barış ayı olması nedeniyle Zeytin finadı dağıttıklarını söyledi.
Cengiz Çevik Group 37. şubesini Nusaybin'de açtı
2003 yılında PVC Doğrama işleri, PVC Makineleri, Çelik kapı ve PVC Aksesuarları sektöründe Suriyede hizmete giren Cengiz Çevik Group, Genelde 37., Türkiyede ise ilk şubesini Nusaybinde açtı.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8713     EURO 4.5671     IMKB 106239     ALTIN 161,321