Anasayfa » GÜNCEL
YGS'de Kötü sonuç alan çocuktan 3 gündür haber alınamıyor
ÖSYM tarafından Cuma günü açıklanan YGSde kötü sonuç alan Mardinin Nusaybin ilçesi Süleyman Bölünmez Lisesi öğrencisi Mehmet Kasım Turandan 3 gündür haber alınamıyor.
Peygamber Sevdalıları'ndan Kutlu Doğum Programı
Peygamber Sevdalıları Platformu, Kutlu Doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde Mardinin Nusaybin ilçesinde Program düzenledi. Nusaybin Çağ Çağ Deresi kenarında yapılan Program,
Peygamber Sevdalıları Platformu’ndan Kutlu Doğum Programı
Peygamber Sevdalıları Platformu, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Pazar günü Program düzenleyecek. Platform tarafından Web sitemize yapılan açıklamada,
Nuspek-der, "Namazla Diriliş" konulu konferas düzenledi
Mardinin Nusaybin ilçesinde faaliyet gösteren Selmani Pak Eğitim, kültür, yardımlaşma ve çevre derneği Namazla Diriliş konulu konferans tertipledi. Konferansa Nusaybinliler büyük ilgi gördü
DİKA, 400 Bin TL'ye kadar Kobi projelerine hibe veriyor
Mardin, Şırnak, Siirt ve Batman'da KOBİ ve alt yapıya yönelik çalışmalara finansman sağlayan Dicle Kalkınma Ajansı, projeleri kabul edilen KOBİ'lere 25 ile 400 bin TL arasında destek sağlıyor.
Morven Mağazasında Yaz sezonu indirimleri başladı
Nusaybin Morven Mağazası, yaz sezonu reyonunu açtı. İndirimlerde sezon sonu fiyatın uygulanacağı açıklandı. Nusaybin Morven Mağazası müdürü Ediz Canyurtun verdiği bilgiye göre,
Nuspek-der'in Konferansı bu gece düzenleniyor
Nusaybin Selmani pak Eğitim, kültür, yardımlaşma ve çevre derneği (Nuspek-der) 29 Nisan Perşembe günü Namazla Diriliş konulu konferans tertipliyor.
Nusaybin'de 2 Bin Öğrenciye Diş Fırçası ve Macunu dağıtıldı
Nusaybin kaymakamlığı tarafından alınan diş fırçası ile diş macunu, Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Nusaybinde 2 bin öğrenciye dağıtıldı.
Zanlı H.Anın Memleketinde Sessizlik Hakim
Akarsu beldesi sakinleri hala olayın şokundayken, bu işin ferdi olduğunu ve bunun Mardinle bağlanmaması gerektiğini vurguladılar.
İzmir'deki seri katilin Nusaybinli olduğu iddia edildi
İzmir'de üç kişiyi öldüren ve polis tarafından her yerde aranan katil zanlısı, özel bir ekip tarafından Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabaha karşı kaldığı otelde yakalandı.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8037     EURO 4.6600     IMKB 115352     ALTIN 163,250    
NUSAYBİN