Anasayfa » GÜNCEL
İzmir'deki seri katilin Nusaybinli olduğu iddia edildi
İzmir'de üç kişiyi öldüren ve polis tarafından her yerde aranan katil zanlısı, özel bir ekip tarafından Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabaha karşı kaldığı otelde yakalandı.
Aydın Gümüşçülük açıldı
Nusaybin Lozan Caddesi Dörtyol aşağısında yeni kurulan Aydın Gümüşçülük ve Telkari merkezi açıldı.
Nusaybin Seyyidler Cami yenileniyor
Nusaybinde 1975 yılında, zamanın şartlarına göre yapılmış Seyyidler Camii, yenileniyor. Seyyidler Cami yaptırma ve yaşatma derneği başkanı, Hayırsever vatandaşlardan yardım beklediklerini söyledi
Nusaybin'de Motosikletçi Dehşeti
Mardinin Nusaybin ilçesinde motosiklet sürücüsü yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadına çarptıktan sonra olay yerinde kaçtı.
Nuspek-der konferans düzenliyor
Nusaybin Selmani pak Eğitim, kültür, yardımlaşma ve çevre derneği (Nuspek-der) 29 Nisan Perşembe günü Namazla Diriliş konulu konferans tertipliyor.
23 Nisan kutlamalarına basına engelleme
Mardinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını takip eden basın mensuplarına akreditasyon uygulaması yapılması tepkilere yol açtı.
Nusaybin Sey-der Kongresini yaptı
Mardinin Nusaybin ilçesinde faaliyet gösteren Seyitler Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SEY-DER) olağan kongresini yaptı. Yeni Başkan Abdurahim Düzgün seçildi
Nusaybin'de Sokakta çalışan çocuklara yönelik merkez açıldı
Mardin'in Nusaybin ilçesi Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından hazırlatılan Sokaktan Okula, Okuldan Hayata isimli Sodes Projesi merkezin açılışı yapıldı.
23 Nisan Nusaybin'de Coşkuyla kutlandı
Tüm yurtta, KKTC ve dış temsilciliklerde olduğu gibi Mardinin Nusaybin ilçesinde de Cumhuriyetimizin Kuruluşun 90. yılı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
Cezaevindeki çocuklar için Nusaybin'de açıklama
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Mardinin Nusaybin ilçesinde yapılan kutlamalar sonrasında Kesk Bileşenleri ve Belediye iş temsilciliği basın açıklaması yaptı
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8058     EURO 4.6547     IMKB 115147     ALTIN 163,118    
10°NUSAYBİN