Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » GÜNCEL
Nuspek-der, "Namazla Diriliş" konulu konferas düzenledi
Mardinin Nusaybin ilçesinde faaliyet gösteren Selmani Pak Eğitim, kültür, yardımlaşma ve çevre derneği Namazla Diriliş konulu konferans tertipledi. Konferansa Nusaybinliler büyük ilgi gördü
DİKA, 400 Bin TL'ye kadar Kobi projelerine hibe veriyor
Mardin, Şırnak, Siirt ve Batman'da KOBİ ve alt yapıya yönelik çalışmalara finansman sağlayan Dicle Kalkınma Ajansı, projeleri kabul edilen KOBİ'lere 25 ile 400 bin TL arasında destek sağlıyor.
Morven Mağazasında Yaz sezonu indirimleri başladı
Nusaybin Morven Mağazası, yaz sezonu reyonunu açtı. İndirimlerde sezon sonu fiyatın uygulanacağı açıklandı. Nusaybin Morven Mağazası müdürü Ediz Canyurtun verdiği bilgiye göre,
Nuspek-der'in Konferansı bu gece düzenleniyor
Nusaybin Selmani pak Eğitim, kültür, yardımlaşma ve çevre derneği (Nuspek-der) 29 Nisan Perşembe günü Namazla Diriliş konulu konferans tertipliyor.
Nusaybin'de 2 Bin Öğrenciye Diş Fırçası ve Macunu dağıtıldı
Nusaybin kaymakamlığı tarafından alınan diş fırçası ile diş macunu, Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Nusaybinde 2 bin öğrenciye dağıtıldı.
Zanlı H.Anın Memleketinde Sessizlik Hakim
Akarsu beldesi sakinleri hala olayın şokundayken, bu işin ferdi olduğunu ve bunun Mardinle bağlanmaması gerektiğini vurguladılar.
İzmir'deki seri katilin Nusaybinli olduğu iddia edildi
İzmir'de üç kişiyi öldüren ve polis tarafından her yerde aranan katil zanlısı, özel bir ekip tarafından Muğla'nın Bodrum ilçesinde sabaha karşı kaldığı otelde yakalandı.
Aydın Gümüşçülük açıldı
Nusaybin Lozan Caddesi Dörtyol aşağısında yeni kurulan Aydın Gümüşçülük ve Telkari merkezi açıldı.
Nusaybin Seyyidler Cami yenileniyor
Nusaybinde 1975 yılında, zamanın şartlarına göre yapılmış Seyyidler Camii, yenileniyor. Seyyidler Cami yaptırma ve yaşatma derneği başkanı, Hayırsever vatandaşlardan yardım beklediklerini söyledi
Nusaybin'de Motosikletçi Dehşeti
Mardinin Nusaybin ilçesinde motosiklet sürücüsü yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadına çarptıktan sonra olay yerinde kaçtı.
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8015     EURO 4.6695     IMKB 116116     ALTIN 161,671    
13°NUSAYBİN