Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » GÜNCEL
Atatürk İlköğretim’de Tayini çıkan öğretmenlere veda günü düzenlendi
Nusaybin Atatürk İlköğretim okulunda başka yerlere tayin olan 8 öğretmen için veda günü düzenlendi. Okulda düzenlenen veda gününde duygulu anlar yaşandı.
Mardin Ovası 2011 yılında suya kavuşuyor
Atatürk Barajı'ndan kanalla Mardin ovasına su getirilmesi projesinin gelecek yıl tamamlanacağı bildirildi. Mardin Valiliği, Atatürk Barajı suyunu kente getirecek kanal inşaatlarını yerinde görmek
Vatandaşlar Beyazsuya akın ediyor
Havaların ısınmasıyla birlikte Mardinin Nusaybin ve Midyat İlçeleri sınırları içerisindeki Beyazsu Köyü ve çevresi, aşırı sıcaklardan bunalan vatandaşların akınına uğruyor.
İstanbul'daki Cinsel Şiddete Nusaybin'den tepki
Nusaybinde Demokratik Özgür Kadın Hareketi İstanbul Bağcılar İlçesinde DÖKH üyesi K.S.ye yapılan cinsel saldırıyı protesto etti.
Nusaybin'de yün Ambarı Yandı
Mardinin Nusaybin ilçesinde yün ambarında yangın çıktı. Yangın büyük maddi hasara sebep oldu.
Nusaybin Halk Eğitim Merkezi'nde yılsonu değerlendirme toplantısı
Mardinin Nusaybin ilçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2009 2010 Eğitim öğretim sezonun bitmesiyle yıl sonu değerlendirme toplantısı yaptı.
Nusaybin'de Tiner Yüklü Kamyon Yandı
Mardinin Nusaybin ilçesinde tiner yüklü kamyon alev aldı. Görgü tanıkları kamyonun hareket halindeyken asfalt sıcaklığından alev aldığını bildirdi.
Gırnavas Camisi bitirilmeyi bekliyor
Nusaybin Gırnavas Mahallesinde yapımına başlanan ve büyük bir bölümü tamamlanan Gırnavas Camisi bitirilmeyi bekliyor. Mahalle Muhtarı Dursun Çetin, Caminin hizmete girmesi için yardımlar bekleniyor
Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun
Regaip Kandili nedeniyle Nusaybin Müftüsü İhsan Açık bir mesaj yayınladı. Müftü Açıkın mesajı şöyle;
Nusaybin'de Temizlik Kampanyası
Mardinin Nusaybin ilçesi Belediyesi "Temiz toplum temiz Nusaybin" sloganıyla bir yıl boyunca sürdürülecek temizlik kampanyasının başlattı.
DÖVİZ KURLARI
USD 4.6487     EURO 5.4737     IMKB 103605     ALTIN 193,168