Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » GÜNCEL
Hafriyatta 5 Tüfek Bombası bulundu
Mardin'in Nusaybin ilçesindeki hafriyat çalışması esnasında 3 adet tüfek bombasının bulunmasıyla ilgili kazı çalışmaları sona erdi.
Nusaybin'de 3 adet tüfek bombası bulundu
Mardin'in Nusaybin ilçesindeki hafriyat çalışması esnasında 3 adet tüfek bombasının bulunduğu bildirildi.
Artuklu Rektörü Omay, MYO için Nusaybinlilerle bir araya geldi
Mardin Artuklu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde Nusaybine Meslek Yüksekokulu (MYO) kurulması için Rektör Serdar Bedii Omay Nusaybinlilerle bir araya geldi.
Nusaybin'de Çiçek ailesinin acı günü
Nusaybin'in tanınmış ailelerinde, Artuklu Üniversitesi yapı işleri daire başkanı Fahrettin Çiçek'in amcası, Atatürk Lisesi Müdürü Aziz Çiçek'in ağabeyi Mehmey Şerif Çiçek hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Nusaybin'de 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları
1 Eylül Dünya Barış günü nedeniyle Nusaybin Belediye Başkanı Ayşe Gökkan, Kesk Bileşenleri ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge birer mesaj yayınladı.
TOBB, Sınır kapısı için Nusaybin Belediyesine Ruhsat başvurusu yaptı
Türkiye Suriye arasında Mardinin Nusaybin ilçesinde yeni açılacak Sınır kapısı binaları için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yetkilileri Belediyeye ruhsat başvurusu yaptı.
Nusaybin Çağ Çağ Deresi Islahına başlandı
Mardinin Nusaybin ilçesi belediyesi, ilçede yıllardır mikrop yuvası haline gelen Çağ Çağ deresinin ıslahı için çalışmaların son aşamasına geldi.
Nusaybin'de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve TSK günü Resepsiyonu
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Nusaybin Garnizon Komutanı P. Yarbay Aytekin Çabuk, Korgeneral Kenan Dalbaşar Kışlası Gazinosunda resepsiyon verdi.
Nusaybin'de Suikast Silahları Ele Geçirildi
Diyarbakır'da ele geçirilen 65 kilo patlayıcının ardından Mardin'de de suikast silahları ele geçirildi.
Nusaybin'de 30 Ağustos Zaferi Kutlamaları
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Tüm yurtta olduğu gibi Mardinin Nusaybin ilçesinde de tören düzenlendi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6578     EURO 6.5031     IMKB 96414     ALTIN 222,614