Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » GÜNCEL
Nusaybin'de Kesk'in 1 Günlük iş bırakma eylemi
Kamu Emekçileri Konfederasyonu'na (KESK) üye ve Belediye iş sendikasına bağlı kamu çalışanları Mardinin Nusaybin ilçesinde bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
Nusaybin'de 1'i Asker 1'i Biçerdöver Operatörü 2 kişiyi elektrik çarptı
Mardinin Nusaybin ilçesinde asker ve biçerdöver operatörü yüksek gerilim hattına kapıldı. Ağır yaralanan asker Diyarbakır Askeri Hastanesine, biçerdöver operatörü ise Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Hac kuraları Çarşamba günü çekiliyor
2010 yılı Hac kuraları 26 Mayıs Çarşamba günü saat 11:00'de çekiliyor.
Nusaybin Gülşilav Kadın Evi'nde Panel
Mardinin Nusaybin ilçesi Belediyesine bağlı Gülşilav Kadın Evinde Şiddet kapsamında kadının yasalardaki yeri konulu panel verildi. Panele kadınlar büyük ilgi gösterdi.
Digiturk Mardin Bölge bayi Nusaybinde açıldı
Digiturk Mardin Bölge Bayi ve yetkili servisi Nusaybinde açıldı. Sony Markasının Şırnak ve Mardin bölge bayiliği ile bölge servisliğini yapan Nusaybin Çiftsüren Elektronik,
Nusaybin'de yakalanan kadın PKK'lı tutuklandı çocukları serbest bırakıldı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde üç gün önce yakalanan Kadın PKK örgütü üyesi ve 2 küçük çocuğu Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığına çıkarıldı. Kadın PKK'lı tutuklanarak cezaevine konuldu.
Suriye Sınırında çıkan yangın 3 Saatte kontol altına alınabildi
Mardin'in Nusaybin ilçesinde Suriye ile Türkiye sınırında bulunan mayınlı arazide yangın çıktı. Yangın, 2. Hudut Taburu'na bağlı askerler ile Nusaybin ve Suriyenin Kamışlı ilçesine bağlı Belediyelere
Nusaybin'de 1 kadın PKK'lı yakalandı
Mardinin Nusaybin ilçesinde bugün öğlen saatlerinde Iraktan ülkemize giriş yapan Suriye uyruklu PKK Örgütü üyesi bir kadın yakalandı.
Nusaybin'de Sınır Hattına duvar örülüyor
Mardinin Nusaybin ilçesinde üç gün önce yapılan kaçakçılık operasyonunda Suriye sınır hattında görev yapan 8 erin gözaltına alınması üzerine sınıra sacdan duvar örülüyor.
Kesk Bileşenleri ve Belediye İş Sendikası'ndan Grev açıklaması
Kesk Nusaybin Bileşenleri ve Belediye iş Nusaybin Temsilciliği 26 Mayıs tarihinde yapılacak grev öncesi bir bildiri yayınladı. Greve tüm halkın destek vermesi çağrısı yapıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4942     EURO 6.1930     IMKB 92807     ALTIN 212,455