Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

MÜSİAD Mardin Şubesi 3'üncü olağan genel kurulu yapıldı

Nusaybin'den Bilgisayar Mühendisi Mesut Tahiroğlu Yönetim kurulu başkan yardımcısı ve Sektörler kurulu başkanlığına, Avukat Abdullah Düzgün ise Denetim kuruluna seçildi

18 Ocak 2012 Çarşamba 19:24 < GÜNCEL
Abdullatif Altunkaynak - Nusaybinim.com
MÜSİAD Mardin Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurul Erdoba Elegance Otel’de yapıldı. 3. olağan genel kurulunda MUSİAD Şube Başkanı Kazım Aksoy görevini Ali Dündar’a bıraktı. Nusaybin'den Bilgisayar Mühendisi Mesut Tahiroğlu Yönetim kurulu başkan yardımcısı ve Sektörler kurulu başkanlığına, Avukat Abdullah Düzgün ise Denetim kuruluna seçildi

Toplantıya, MÜSİAD Genel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihat Vardan, Genel Başkan Yardımcısı Ali Reis Topçu Mardin Milletvekilleri Abdurahim Akdağ, Gönül Bekin Şahkulubey, Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu, MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Kazım Aksoy, Mehmet Ali Dündar, Kurum amirleri, Üye iş adamları ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

MÜSİAD Genel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihat Vardan, farklı dil, kültür, dinlerin ve hoşgörülerin bir arada olduğu Mardin’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Toplantıda bir konuşma yapan MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Kazım Aksoy görev yaptığı süre içinde yapılan çalışmaları anlattı. MUSİAD’ı en iyi şekilde temsil etme gayretinde olduklarını kaydeden Aksoy, şube başkanı seçilen Ali Dündar’a başarılar diledi. MÜSİAD'ı okul gibi gördüklerini ve tecrübelerini Mardin insanına aktarmayı görev bildiklerini belirten Aksoy, farklılıkları zenginlik olarak gördüklerini ve tüm bölgelerde kalkınmaya önem verdiklerini vurguladı. Mardin Şubesinin kısa sürede bu denli gelişme göstermesinin kolay olmadığını sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından tek liste halinde gidilen seçimde şube başkanlığına Ali Dündar, Yönetim Kurulu Asıl Üyeliğine Şehmus Yusufoğlu, İbrahim Aksoy, Mehmet İleri, Mesut Tahiroğlu seçilirken, Denetleme Kurulu Asıl Üyeliğine ise, Abdullah Düzgün, Murat Durgan ve Abdülaziz Kurtay getirildi.

Dündar, daha sonra bütün davetlilere Merkeze bağlı Göllü Köyünde yer sofrasında yemek verdi. Üç ayrı köy odasında verilen yemeğe 400’ün üzerinde davetli katıldı.  

8423 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7083     EURO 5.4926     IMKB 103200     ALTIN 197,070