Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

MÜSİAD MARDİN ŞUBESİ 3'ÜNCÜ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Nusaybin'den Bilgisayar Mühendisi Mesut Tahiroğlu Yönetim kurulu başkan yardımcısı ve Sektörler kurulu başkanlığına, Avukat Abdullah Düzgün ise Denetim kuruluna seçildi

18 Ocak 2012 Çarşamba 19:24 < GÜNCEL
Abdullatif Altunkaynak - Nusaybinim.com
MÜSİAD Mardin Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurul Erdoba Elegance Otel’de yapıldı. 3. olağan genel kurulunda MUSİAD Şube Başkanı Kazım Aksoy görevini Ali Dündar’a bıraktı. Nusaybin'den Bilgisayar Mühendisi Mesut Tahiroğlu Yönetim kurulu başkan yardımcısı ve Sektörler kurulu başkanlığına, Avukat Abdullah Düzgün ise Denetim kuruluna seçildi

Toplantıya, MÜSİAD Genel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihat Vardan, Genel Başkan Yardımcısı Ali Reis Topçu Mardin Milletvekilleri Abdurahim Akdağ, Gönül Bekin Şahkulubey, Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu, MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Kazım Aksoy, Mehmet Ali Dündar, Kurum amirleri, Üye iş adamları ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

MÜSİAD Genel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihat Vardan, farklı dil, kültür, dinlerin ve hoşgörülerin bir arada olduğu Mardin’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Toplantıda bir konuşma yapan MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Kazım Aksoy görev yaptığı süre içinde yapılan çalışmaları anlattı. MUSİAD’ı en iyi şekilde temsil etme gayretinde olduklarını kaydeden Aksoy, şube başkanı seçilen Ali Dündar’a başarılar diledi. MÜSİAD'ı okul gibi gördüklerini ve tecrübelerini Mardin insanına aktarmayı görev bildiklerini belirten Aksoy, farklılıkları zenginlik olarak gördüklerini ve tüm bölgelerde kalkınmaya önem verdiklerini vurguladı. Mardin Şubesinin kısa sürede bu denli gelişme göstermesinin kolay olmadığını sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından tek liste halinde gidilen seçimde şube başkanlığına Ali Dündar, Yönetim Kurulu Asıl Üyeliğine Şehmus Yusufoğlu, İbrahim Aksoy, Mehmet İleri, Mesut Tahiroğlu seçilirken, Denetleme Kurulu Asıl Üyeliğine ise, Abdullah Düzgün, Murat Durgan ve Abdülaziz Kurtay getirildi.

Dündar, daha sonra bütün davetlilere Merkeze bağlı Göllü Köyünde yer sofrasında yemek verdi. Üç ayrı köy odasında verilen yemeğe 400’ün üzerinde davetli katıldı.  

5275 defa okundu.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • Unknown - 19 Ocak 2012 Perşembe 21:30
  We hope to have good.... Engineer with the lawyer would like to congratulate.....
 • MUHAMMED VAFİ - 19 Ocak 2012 Perşembe 17:54
  ABİLERİMİZE HAYATLARI BOYUNCA BAŞARI TEMENNİLERİNDE BULUNUYOR, TEBRİK EDİYORUM.
  SERKEFTIN JI MIROWÊ HERİ BAŞ
 • Selahaddind DOĞRU - 19 Ocak 2012 Perşembe 09:55
  Abdullah abide Mesut abide çok iyi iki insan inşallah onları daha büyük yerlerdede görürüz şimdiden başarılar..
NUSAYBİN ⇓
İmsak 03:55
Güneş 05:33
Öğle 12:52
İkindi 16:39
Akşam 19:59
Yatsı 21:29
DÖVİZ KURLARI
USD 2.7515     EURO 3.0355     IMKB 78.405     ALTIN 97,237    
40°NUSAYBİN