• ak parti
  • abdulah çoban
  • taşhan avm

Hüseyin Aslan, TUTAP'ın il temsilcisi oldu

Bünyesinde çok sayıda sanatçı, siyasetçi, iş adamı ve medya sektöründen önemli isimleri bulunduran TUTAP Turizm Tanıtma Platformu yeni üyeleriyle genişliyor.

  • 05 Eylül 2017 08:04
  • A
  • A

Bünyesinde çok sayıda sanatçı, siyasetçi, iş adamı ve medya sektöründen önemli isimleri bulunduran TUTAP Turizm Tanıtma Platformu yeni üyeleriyle genişliyor.
TUTAP Turizm Tanıtma Platformu internet sitesinden duyuru yayımlayan TUTAP Başkanı Fikret Yıldız, Batman İl temsilcisi olarak Hüseyin ASLAN ismini duyurdu. Güneydoğu Anadolu Bölgesi Turizm ve Otel İşletmecileri Birliği (GATOB) Genel Başkanı Hüseyin Aslan, TUTAP’ın Batman il temsilcisi oldu.
Turizm Tanıtma Platformu Başkanı Fikret Yıldız; Türkiye Cumhuriyeti’nin Ulusal ve Uluslararası alanda hak ettiği düzeyde Tanıtılması Misyonu ile kurulan TUTAP Turizm Tanıtma Platformu, Dünya mirası tanıtımı projesi ile Türkiye genelinde genç dinamik ve sosyal olarak çalışan gençlerle büyüyor.  Batman ve çevresindeki illerde Dünya Mirası Türkiye” projesine büyük destek vereceğine, katkı sağlayacağına inandığım Hüseyin ASLAN ile birlikte yürüteceğiz. Dünya miraslarımızın gençlerimize ve çocuklarımıza daha kapsamlı tanıtılması adına Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde çalışmalarımız çok kapsamlı bir şekilde yürütülecektir. "Dünya Mirası Türkiye Projesi"nin amacı Türkiye'nin sahip olduğu kültürel ve tarihi unsurunu dünyaya tanıtmaktır. Türkiye'nin sahip olduğu kültürel ve tarihi değerleri tek tek sahip çıkarak koruyarak tanıtımını gerçekleştireceğiz. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin incisi Batman’da GATOB Başkanı Hüseyin Aslan ile yürüteceğimiz projelerimiz hız kazanacaktır. Bölgede hayırsever ve sosyal etkinlikleriyle tanınan Hüseyin Aslan başarılarla dolu hayatında bölge adına yaptığı çalışmalarıyla ön plana çıkıyor. Birçok Turizm Derneğine (TÜROB, SKAL ANTALYA ve POYD)de üye olan GATOB Kurucu Başkanı ve Real Konak Hotel Genel Koordinatörü Hüseyin ASLAN, TUTAP çatısı altında Batman Turizmi ve Kültürünü ön plana çıkaracaktır.
GATOB Kurucu Başkanı ve Real Konak Hotel Genel Koordinatörü Hüseyin ASLAN; Güneydoğu Anadolu Bölgesinin yükselen kenti bölgenin incisi konumuna sahip olan Batman, turizm potansiyeli, ekonomik gelişmişlik, huzur ve refah ortamı ile Bölgenin diğer illerinden çok farklılıklar gösteriyor. Herkesi bölgeyi gezmeye ve görmeye davet ederek 15 bin senelik bir tarihe sahip olan bölge, Tarihiyle Kültürüyle ön plana çıkıyor. Bu bölgenin saklı kalmış güzellikleri TUTAP Platformu ile gün yüzüne çıkartarak TUTAP’ın TRT Haber’de sunduğu programlarla geniş kitlelere gösterilmesini sağlayacağız. Bizler hem TUTAP hem de Batman ile Türkiye tanıtımı için çalışacağız. Türkiye sevdamızı TUTAP Turizm Tanıtma Platformu Başkanı ve üyeleriyle paylaşarak hizmette bulunacağız. Gidemediğimiz tanıtımını yapamadığımız yer kalmayacak. İlimizin sosyal ve kültürel zenginliğini, kültürlerini gelecek kuşaklara aktarılmasında TUTAP ile birlikte olacağız dedi.