Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Kurayla Nusaybin Belediyesi İŞKUR Personeli alındı

Nusaybin Belediyesinin Temizlik İşlerinde çalışacak ve İŞKUR aracılığıyla alınacak 135 personel için kura çekimi yapıldı.

14 Mart 2017 Salı 14:08 < GÜNCEL
Nusaybinim Haber Servisi
Nusaybin Belediyesinin Temizlik İşlerinde çalışacak ve İŞKUR aracılığıyla alınacak 135 personel için kura çekimi yapıldı.
Nusaybin Atatürk Spor Salonunda yapılan kura öncesi Nusaybin Noteri Ömer Çilak, 2 bin 625 kişinin başvuru yaptığını açıkladı. Şeffaf bir şekilde yapılan kurada başvuru yapanların isimlerinin yazılı olduğu kâğıtlar vatandaşlar gözetiminde düzenlendi daha sonra katlanarak şeffaf bir sandığa konuldu.
İŞKUR Mardin Şube Müdürü Mehmet Akın, Nusaybin Belediyesi Görevlileri ve çalışmak için başvuru yapan vatandaşlar gözetiminde Noter tarafından kura çekimine başlandı. Nusaybin Belediyesi Temizlik ve Bakım işlerinde 6 ay boyunca çalışacak personeller yaklaşık bir saatlik yapılan kurayla seçildi.
Çalışma hakkında açıklama yapan İŞKUR Mardin Şube Müdürü Mehmet Akın: “Nusaybin Belediyemizin temizlik ve bakım işlerinde Toplum Yararına Programları çerçevesinde çalışacak 135 personelimiz için Noter huzurunda kura çekilişi yaptık. Kısmeti, nasibi olanlar seçilmiş oldu. Bu kişiler 6 ay süreyle memleketine hizmet edecektir” ifadelerini kullandı.


DÖVİZ KURLARI
USD 5.3636     EURO 6.1132     IMKB 94921     ALTIN 222,790