Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Mersin’de yaşayan Mardinliler Futbol Turnuvasında buluştu

Mersin’de faaliyet gösteren Mardinli Genç Girişimci İş İnsanları Platformu (MAGİP) tarafından düzenlenen Futbol turnuvasında hemşerilerimiz bir araya geldi.

24 Nisan 2017 Pazartesi 19:31 < SPOR
Nusaybinim Spor Servisi
Mersin’de faaliyet gösteren Mardinli Genç Girişimci İş İnsanları Platformu (MAGİP) tarafından düzenlenen Futbol turnuvasında hemşerilerimiz bir araya geldi.
MAGİP tarafından Mersin’de yaşayan Mardinliler arasında Bahar Futbol turnuvası düzenlendi. Bu yıl birincisi gerçekleştirilen Mersin -2017 Bahar Turnuvası projesiyle sadece Mardinli takımlardan oluşan etkinliğe imza atıldı. Müsabakaların gayet çekişmeli ve keyifli bir ortamda geçmesi ile birlikte Mersinde bulunan Mardinli hemşerilerimizin yoğun ilgi gösterdiği turnuva tüm heyecanıyla devam ediyor.
Amaçlarının, Mersin’de yaşayan Mardinli gençler olarak değerlerini yaşatmak ve birlikteliklerini pekiştirmek için bir araya geldiklerini bildiren MAGİP üyesi ve Turnuvanın tertip komitesi üyesi Davut Oruç gerek dayanışma gerekse Sosyal, Sportif faaliyetlerle bunu gerçekleştirecek etkinliklere imza atmayı hedeflediklerini söyledi.
Turnuvaya katılan takımların yöresel ve aşiretsel gibi farklı isimlerle katılım sağlaması üzerine renkli bir müsabakaya dönüştüğü ifade eden Oruç, Mardinli insanların bir araya gelip kaynaştığını, yoğun iş temposundan kaynaklı uzun zaman görüşme fırsatı bulamayan hemşerilerimizin beraber çok güzel vakit geçirdiğini dile getirdi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3673     EURO 6.1192     IMKB 91970     ALTIN 211,737