Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Midyat'ta ayakkabıcı esnafından örnek davranış

Mardin'in Midyat ilçesinde bir ayakkabı mağazası önüne sahibi tarafından ihtiyaç sahipleri için bayramlık ayakkabılar konuldu.

30 Ağustos 2017 Çarşamba 15:12 < BÖLGE
Mardin'in Midyat ilçesinde bir ayakkabı mağazası önüne sahibi tarafından ihtiyaç sahipleri için bayramlık ayakkabılar konuldu.

Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki bir ayakkabı mağazasının önüne sahibi tarafından konulan ve genellikle çeşitli bayan ayakkabılarının bulunduğu tezgâh ihtiyaç sahibi her yaştan bayanların dikkatini çekti.

Ayakkabıları denemeye çalışan bir bayan kampanyayı ve çalışmayı başlatan mağaza sahibine teşekkür ederek,"Çok güzel bir şey Allah razı olsun. İhtiyaç sahipleri için güzel bir uygulama teşekkür ederiz."şeklinde konuştu.

Olumlu ve güzel tepkiler aldığını, altı yıldan beri bu geleneği devam ettirdiğini belirten mağaza sahibi İbrahim Korkmaz, "Ayakkabı ihtiyacı olup da alamayan vatandaşlarımızın ihtiyacını gidermek amacıyla her sene yaptığım bir kampanya var. 2011'den beri bu uygulamayı devam ettiriyorum. Bundan sonrada devam etmeyi düşünüyorum. Yani hayatta olduğum sürece devam ettireceğim inşallah." dedi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3594     EURO 6.1094     IMKB 96951     ALTIN 223,130