Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Nusaybin'de yapıldı

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı Başkanlığında aylık yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Nusaybin'de yapıldı.

26 Temmuz 2018 Perşembe 17:15 < EĞİTİM
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı Başkanlığında aylık yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Nusaybin'de yapıldı.
Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapılan Temmuz ayı toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve diğer ilçelerin müdürleri katıldı.
Toplantıda ortaöğretime yerleştirme iş ve işlemleri, yaz dönemi DYK'ların denetlenmesi, okuma yazma kurslarının denetlemesi, okul öncesi okullaşma oranlarının arttırılması, ortaöğretim okulları bünyesinde anasınıfların açılması, normal eğitime geçiş durumu, bakım-onarım ve yeni yatırımların etkili olarak takibi, taşıma ve yemek hizmetlerinin etkin planlanması - ihale edilmesi, hedefe doğru 4 başlık 7 adım projesi ve güncel mevzuatın takip edilmesi konuları konuşuldu.
Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Sarı, başarılı çalışmalarından dolayı Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve ekibine teşekkür etti.


3488 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6578     EURO 6.5031     IMKB 96414     ALTIN 222,614