Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Milli Eğitim Müdürü Çetin, Nusaybin Belediyesine teşekkür etti

Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, kendilerine her türlü destekte bulunan Nusaybin Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal ve Belediye çalışanlarına teşekkür etti.

08 Aralık 2017 Cuma 15:44 < EĞİTİM
Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, kendilerine her türlü destekte bulunan Nusaybin Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal ve Belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Nusaybinim Gazetesine açıklama yapan Milli Eğitim Müdürü Çetin, Nusaybin Belediyesinin eğitime büyük destek verdiğini bildirdi. Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Ergün Baysal'ın talimatıyla Belediyenin Fen İşleri, Kültür ve Sosyal İşleri, Basın ve Halklar İlişkiler, Temizlik İşleri, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü başta olmak üzere tüm belediye birimlerinin kendilerine her türlü desteği verdiğini aktaran Çetin, özellikle Fen İşleri Müdürlüğünün okul bahçelerinde maddi ve manevi öneme sahip düzenlemeler yaptığını kaydetti.
24 Kasım öğretmenler gününde Nusaybin Belediyesinin ilçede görev yapan tüm öğretmen ve idarecilere isimlerine özel ajandalar yaparak büyük jest yaptığını kaydeden Çetin: "Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Ergün Baysal Milli Eğitim olarak yaptığımız tüm programlarımıza katılarak destek veriyor. Ayrıca okullarımızın temizliğinden çevre düzenlemelerine kadar Belediyemiz her zaman yanımızda ve destek veriyor. Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Ergün Baysal olmak üzere tüm belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Desteklerini yanımızda gördüğümüz için bize ayrıca çalışma şevki veriyor" şeklinde konuştu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3495     EURO 6.0824     IMKB 90051     ALTIN 214,446