Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nefes kesen Basketbol finalinde şampiyon, Avenir Güvenlik

Nusaybin Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Basketbol Turnuvası finali nefes kesti. Cafe Asmin’i 55 – 51 yenen Avenir Güvenlik Şampiyon oldu.

25 Nisan 2017 Salı 23:45 < SPOR
Nusaybinim Spor Servisi
Nusaybin Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Basketbol Turnuvası finali nefes kesti. Cafe Asmin’i 55 – 51 yenen Avenir Güvenlik Şampiyon oldu.
Nusaybin Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Şehmus Ak Koordinatörlüğünde organize edilen Nusaybin Kaymakamlığı Basketbol Turnuvası Atatürk Spor Salonunda oynandı.
 Avenir Güvenlik ile Cafe Asmin arasında oynanan final maçında büyük heyecan yaşandı. Taraftarların da büyük destek verdiği final maçında Cafe Asmin’i 55 – 51 yenen Avenir Güvenlik şampiyon oldu.  Maçın bitiş düdüğüyle birlikte Avenir Güvenlik takımında büyük sevinç yaşandı. Maçın bitimiyle birlikte ödül töreni düzenledi.
Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve Şube Müdürü Abdulbaki Tek, Turnuva Komitesi üyelerine, Sponsorlara ve dereceye giren takımlara kuma, madalya ve plaket verdi. 
Nusaybin Kaymakamlığı tarafından geçtiğimi ay düzenlenen Voleybol turnuvasında en iyi bayan sporcu ödülü almayı hak kazanan El Biruni Mesleki ve Teknik Lisesi sporcusu Ferah Karababa'ya kupa verildi.
Turnuvada Avenir Güvenlik Şampiyon, Cafe Asmin ikinci, Halk Eğitim Merkezi üçüncü olurken, En Centilmen Takım kupası Nusaybin Ticaret Borsasının oldu. Avenir Güvenlikte oynayan Memo Can sayı kralı kupası, turnuvada oynayan tek bayan sporcu olan Cafe Asmin sporcusu Şifa Nur Ay’a da centilmenlik plaketi verildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3738     EURO 6.0725     IMKB 90529     ALTIN 213,679