Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

NESO Başkan Adayı Özel yönetimini açıkladı

Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası (NESO) Başkan adayı Ömer Özel, seçilmesi halinde görev yapacağı yönetim kurulunu kamuoyuyla paylaştı.

08 Ocak 2018 Pazartesi 15:06 < GÜNCEL
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası (NESO) Başkan adayı Ömer Özel, seçilmesi halinde görev yapacağı yönetim kurulunu kamuoyuyla paylaştı.
Nusaybin'de görev yapan tüm meslek gruplarını temsil edecek bir yönetim belirlediklerini bildiren Başkan Adayı Özel, amaçlarının tüm Nusaybin esnafını birlikte kalkındırmak olduğunu söyledi.
Nusaybin Esnafının bugüne kadar hep sahipsiz ve sorunlarıyla baş başa kaldığını ifade eden Özel: "Bizde bu sahipsizliğe dur demek için yola çıktık ve böyle bir yönetim belirledik. Ayrım yapmadan tüm esnafımızın derdine derman olmak için aday olduk. Bu yolda bizden desteğini esirgemeyen tüm eş, dost ve esnaflarımıza yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ediyorum.
Nusaybin halkımız ve esnafımız son 3 yıldır çok büyük acılar çekti büyük zorluklar yaşadık özellikle esnafımız çok mağdur oldu. Kimse bu mağduriyeti şuana kadar gidermedi.
Ben ve yönetimim hangi esnafımızın hakkı varsa o hakkı almak için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.
Güzelim Nusaybin'imizi huzura kavuşturmak ve güzelleştirmek boynumun borcudur. Gece - gündüz demeden hep sahada olacağız, bir sorunu veya ihtiyacı olduğunda esnafımızın bize gelmesini beklemeden biz esnafımızın ayağına gideceğiz. Haftanın 7 günü, günün 24 saati esnafımızın emrinde olacağız. Oturan seyreden bir yönetim değil esnafın ve halkın çıkarı için mücadele edecek bir yönetim olacağız" dedi.
Kendisi ve yönetimine destek veren tüm Nusaybin halkı ve esnafına teşekkür eden Özel, yönetiminden sonra yapacakları icraatlar ile ilgili de ileriki günlerde açıklamalarda bulunacaklarını sözlerine ekledi. 

DÖVİZ KURLARI
USD 5.3636     EURO 6.1132     IMKB 94921     ALTIN 222,790