Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

NESO Başkan adayı Sincar: Seçim hazırlıklarımız sürüyor

Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Odası (NESO) başkan adayı Mesut Sincar seçim hazırlıklarına yönetimiyle birlikte tüm hızıyla devam ettiklerini belirtti.

11 Ocak 2018 Perşembe 11:02 < GÜNCEL
Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Odası (NESO) başkan adayı Mesut Sincar seçim hazırlıklarına yönetimiyle birlikte tüm hızıyla devam ettiklerini belirtti.
Nusaybin halkı ve esnafı için en iyisini yapmak için yola çıktıklarını bildire Sincar yapacakları çalışmaları şöyle sıraladı.
"1- Pazarların esnafımız üzerinde büyük etkisi olduğunu biliyoruz. Pazarlarda Nusabin esnafımızın yer alması ve dışarda esnafın gelmemesi için mücadele edeceğiz.
2- Nusaybin'de bulunan Tabur ve Karakollarda bulunan mevcut askerler çarşı izinleri için Mardin ve Kızıltepe'ye gönderiliyor. Askerlerin Nusaybin'de çarşı iznine çıkarılması ve esnafımızdan alış veriş yapması için girişimlerde bulunacağız.
3- Karagün dostu esnafımızdan alış verişin yapılması için gayret göstereceğiz.
4- Nusaybin esnafımızdan alınan 20 TL'lik belge karşılığı alınmayacaktır.
5- Esnafınızı sorunu ne olursa olsun bire bir ilgilenceğiz ve yanlarında olacağıma söz veriyorum."

-"HİÇ BİR ADAYLA BİRLEŞMEMİZ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, KENDİ ADIMIZA SEÇİME GİRECEĞİZ"
NESO başkan adayı Sincar, seçimler öncesi kendisi hakkında bazı adaylarla birleşme veya seçimden çekildiği yönünde duyumlar olduğunu kaydederken, bu söylentilerin dedikodudan ibaret olduğunu bildirdi.
Sincar: "Kurmuş olduğum yönetimle tüm samimiyetimiz ve kararlılığımızla yolumuza devam ediyoruz. Seçime Mesut Sincar ve belirlediğimiz yönetim kurulu listemizle gireceğiz. Tüm esnafımızın bu şekilde bilmesini istiyorum. Ben ve yönetimim yolumuza devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4297     EURO 6.1957     IMKB 93173     ALTIN 225,752