Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin Belediyesi iftar programı düzenledi

Nusaybin Belediyesi, İftar geceleri programı kapsamında ilk iftar programını düzenledi.

01 Haziran 2017 Perşembe 22:16 < GÜNCEL
Nusaybinim Haber Servisi
Nusaybin Belediyesi, İftar geceleri programı kapsamında ilk iftar programını düzenledi.
Mitanni Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen programa Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal, Garnizon Komutanı P. Yarbay Barış Konak, Jandarma Komutanı J. Bnb. Mehmet Atik, Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel, Kamu Kurum ve Kuruluş yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.
Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program İlçe Müftüsü İrfan Açık'ı okuduğu duayla devam etti. Ezanın okunmasıyla iftar programına katılanlarla iftarlarını açtı.
Programda konuşan Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal, Nusaybin Belediyesi ve Kaymakamlığı olarak Ramazan ayı boyunca şehrin farklı mahallelerinde iftar geceleri düzenleyeceklerini kaydetti.
Baysal şöyle konuştu:
"Böyle bir iftar gecesinde sizlerle birlikte olmaktan memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Nusaybin Belediyemiz Ramazan ayının güzelliğine binaen iftar geceleri düzenliyoruz. İlk iftarımızı sizlerle birlikte eda ediyoruz. Umarım ki belediyemizin yaptığı hizmetlerle, belediyemizin sunmuş olduğu hizmetlerle Ramazan ayında da birlikte ve beraber oluruz. Rahmeti, merhameti, mağfireti simgeleyen yüce ve güzel ayda siz kıymetli hemşerilerimize, misafirlerimizle, vatandaşlarımızla böyle nice geceler geçirir, Ramazan ayının milletimize, Nusaybin'imize güzellikler getirmesini temenni ediyorum."
Kaymakam ve Belediye Başkanı Baysal'ın konuşmasından sonra Semazenler sahne aldı. İftar programı Semazenlerin gösterisiyle sona erdi.


DÖVİZ KURLARI
USD 5.3636     EURO 6.1132     IMKB 94921     ALTIN 222,790