Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin Belediyesinden okullarda temizlik çalışmaları

Nusaybin Belediyesi ilçede bulunan tüm Anaokul, İlkokul, Ortaokul ve Liselerin eğitim öğretime hazır hale gelmesi için temizlik çalışması yaptı.

17 Eylül 2017 Pazar 12:03 < EĞİTİM
Nusaybinim Haber Servisi
Nusaybin Belediyesi ilçede bulunan tüm Anaokul, İlkokul, Ortaokul ve Liselerin eğitim öğretime hazır hale gelmesi için temizlik çalışması yaptı.
İlçe merkezinde bulunan toplam 42 okul binasında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Nusaybin Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Aktaş, Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Ergün Baysal'ın talimatıyla Belediyeye bağlı Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kokulu sabunla okulların iç ve dış yıkaması yanı sıra bahçe düzenlemesi ve ağaç budamaları yaptıklarını belirtti. Nusaybin Belediyesinin eğitime çok önem verdiği ifade eden Aktaş, daha önce okulların bahçelerinde parke ve peyzaj çalışması yaptıklarını ifade etti.

-MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÇETİN: BELEDİYEMİZ ÇOK GÜZEL İŞ ÇIKARDI
Okullarda başlattığı temizlik seferberliği nedeniyle Nusaybin Belediyesine teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Belediyenin yaz ayı boyunca okullarda onarım, park ve bahçe düzenlemesi yaptığını kaydetti.
Eğitime verdiği desteklerden dolayı Nusaybin Belediyesine teşekkür eden Çetin şöyle konuştu:
"2017 - 2018 eğitim öğretim yılı hazırlıklarında bizi yalnız bırakmayan, her işte olduğu gibi hafta sonlarını dahi bizimle geçiren başta Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Ergün Baysal olmak üzere belediyemize teşekkür ediyoruz. Okullarımızın eğitim sezonuna hazırlanmasında hafta sonu olmasına rağmen çok güzel bir iş çıkardılar. İnşallah eğitim öğretim yılımıza hem fiziki hem de diğer tüm çalışmalarımızla hazırız. Öğrencilerimizi Pazartesi günü okullarımızda bekliyoruz" şeklinde konuştu.
Okulunda temizlik ve bakım yapılan Selahaddin Eyyubi Anadolu Lisesi Müdürü Selman Akdeniz ise, okulların daha temiz ve hijyen bir şekilde eğitim öğretime açılması için Nusaybin Belediyesinin büyük çaba gösterdiğini kaydetti.
Akdeniz, okul müdürleri adına Nusaybin Belediyesine teşekkür etti.

DÖVİZ KURLARI
USD 5.3918     EURO 6.0991     IMKB 90084     ALTIN 214,710