• nasibeyn

Nusaybin Bilge Dershanesi ders başı yaptı

Nusaybinde faaliyet gösteren Bilge dershaneleri 31 Ağustos itibariyle ders başı yaptığını açıkladı.

  • 15 Eylül 2010 08:36
  • A
  • A
Abdullatif Altunkaynak
Nusaybin’de faaliyet gösteren Bilge dershaneleri 31 Ağustos itibariyle ders başı yaptığını açıkladı. Dershane Rehber Öğretmeni Rezan Bilen, 2010-2011 öğretim yılı çalışmalarını Final Dershaneleri’nin ön gördüğü plan çerçevesinde ders başı yaptıklarını belirterek yeni eğitim-öğretim yılının bütün öğrencilere başarılar dileğinde bulundu.
    31 yıldan beri ülkemizin dört bir yanında yüz binlerce genci üniversiteye hazırlayan Final yayınlarıyla öğrencilerin geleceklerine ışık tutacaklarını belirten Bilen, kayıtların devam etiğini, hafta içi eğitim alacak mezun öğrenciler için 2010 YGS başarılarına göre indirim uyguladıklarını söyledi. 
    20 Eylül 2010 tarihine kadar davam edecek bu uygulamadan yaralanmak için kayıt yaptırmayı düşünen öğrenci velilerini dershaneye beklediklerini belirti.
    SBS programının da 25 Eylül tarihinde başlayacağını dile getiren Bilen, önceki yılarda olduğu gibi SBS öğrencilerini ikinci plana bırakılmadığı, her sene başarı çıtasını daha da yükseldiği ve önümüzdeki yıl görev alacak öğretmenlerle de hem bireysel takip sistemi ile hem de öğrenci düzeyine uygun periyodik bireysel planlama ile sadece başarılı öğrencileri değil; tüm öğrencileri eşit şartlarda sınava hazırlayan bir eğitim kurumu olduklarını dile getirdi. / Nusaybinim.com