• taç perde
  • fuar son
  • elit

Nusaybin Düşünce-der'den "Kurban" çağrısı

Nusaybin'de faaliyet gösteren Düşünce- der Kurban bayramında kesilecek kurbanlarda muhtaç ailelerin unutulmaması çağrısında bulundu.

  • 10 Ağustos 2018 09:09
  • A
  • A
Nusaybin'de faaliyet gösteren Düşünce- der Kurban bayramında kesilecek kurbanlarda muhtaç ailelerin unutulmaması çağrısında bulundu.
Düşünce- der Kurban bayramında kesilecek kurbanlarda muhtaç ailelerin unutulmaması çağrısında bulunurken kurban bağısı kabul edip hayırseverler ile muhtaç aileler arasında köprü olacaklarını duyurdu.
Düşünce- der Yardım komisyonu başkanı Selman Kardaş bu yılki kurban bedelinin 850 TL olarak belirlendiğini kaydetti. 
Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Nusaybin 'da hayırseverlerin kesecekleri kurbanların etlerinin fakir ve muhtaçlara dağıtılmasında aracı olacaklarını bildiren Kardaş: “Her sene olduğu gibi bu senede kurbanlıklar temin etmek için erkenden hazırlıklara başladık. Hayırsever ve fakirler arasında köprü vazifesi görmek istiyoruz. Yardım sever haklımızın bu kurban bayramında kesecekleri kurbanlarda muhtaç ve fakir aileleri göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. 
Bu yıl ki kurban bedeli 850 TL olarak belirlenmiştir. Biz Düşünce –der olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da yardım sever haklımızın kurban bağışlarını toplayarak bayram sabahından itibaren kesim ile paketleme işleminden sonra fakir ile muhtaç ailelere ulaştıracağız. 
Daha fazla muhtaç ailelere ulaşabilmemiz için yardım sever halkımızdan kurban bağışı desteğini beklemekteyiz” ifadeleri kullandı.
İletişim:  0541 463 01 36 -  0544 773 4460 
Adres: Selahaddin Eyyubi Mahallesi Sakarya Caddesi Güzel Apartman No:53 Kat:2