Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin Eğitim - Sen'den iftar programı

Eğitim - sen Nusaybin temsilciliği, üyeleriyle iftarda bir araya geldi.

08 Haziran 2018 Cuma 14:26 < GÜNCEL
Eğitim - sen Nusaybin temsilciliği, üyeleriyle iftarda bir araya geldi.
Simurg Cafede düzenlenen iftar programına Kesk dönem sözcüsü Baki Kardaş, Mardin Eğitim Sen Şube Başkanı Mustafa Bozan, Mardin TTB temsilcisi Nusaybin HDP ve DBP yöneticileri, Eğitim-sen Nusaybin temsilcisi Abdullah Gökçe, üyeleri ve aileleri katıldı.
İftar yemeği sonrası açıklama yapan Eğitim-sen Nusaybin temsilcisi Abdullah Gökçe, iftar ve dayanışma programı düzenlediklerini belirtti.
Gökçe konuşmasını sürdürdü:
"Biz Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası olarak Türkiye'de dünya emekçiler tarihine not düşecek bir iş yapıyoruz, tüm gücümüzle dayanışıyoruz, ve dayanışarak kazanacağız. Tüm baskı ve korkutmalara karşı bir araya gelip Eğitim- Senli olmaya devam ediyoruz. Bizleri ekmeksiz, aşsız, işsiz bırakarak terbiye etmek isteyenlere karşı örgütlü olmaktan başka çaremiz yok. Bizler dünyada ve ülkemizde sermayenin efendilerine, egemenlerine inat, bireyselleşmeye, yalnızlaşmaya, güvencesizliğe karşı birliktelik ve kollektif çaba diyoruz; ille de paylaşım ve dostluk, dayanışma diyor, Eğitim Sen olarak özlük ekonomik ve demokratik taleplerimizi ısrarla sürdüreceğimizi ifade ediyoruz" dedi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3393     EURO 6.0673     IMKB 99272     ALTIN 219,346