Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin Esnafından Hastane Yönetimine Teşekkür

Mardinin Nusaybin ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Abdulgani Bilge, ilçeye Uroloji dalı uzman doktoru getirmesi için gösterdikleri çabadan dolayı Devlet Hastanesi yönetimine teşekkür etti

11 Nisan 2010 Pazar 17:37 < SAĞLIK
Mardin’in Nusaybin ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Abdulgani Bilge, ilçeye Uroloji dalı uzman doktoru getirmesi için gösterdikleri çabadan dolayı Devlet Hastanesi yönetimine teşekkür etti.
 Muhabirimize açıklama yapan Bilge, Nusaybin Devlet Hastanesinde Uroloji dalında uzman doktorun bulunmaması yönünde çok şikâyet aldıklarını bildirdi.
 Vatandaşın şikâyetlerini Devlet Hastanesi yönetimine ilettiklerini kaydeden Bilge, şöyle konuştu;
“Nusaybin Devlet Hastanesi fiziki yetersizliğine rağmen her geçen gün kendini geliştiriyor. İlçemizdeki en önemli eksiklerden biri olan Uroloji bölümü için vatandaşlarımızın şikâyetlerini Hastane yetkililerine ilettik. Yönetimin yaptığı çaba sonrası ilçeye yeni bir Uroloji uzman doktoru davet edildi. Halkımızın bir ihtiyacı daha böylece çözülmüş oldu.
 Devlet Hastanesi yönetimin girişimleri sonucu Kızıltepe’de görev yapan Uroloji uzman doktorlarından Mehmet Çelik, olarak Nusaybin’de görevlendirildi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3335     EURO 6.0845     IMKB 92227     ALTIN 213,646