• nasibeyn
  • ak parti

Nusaybin ESO'da Özel görevi devr aldı

Nusaybin'de hafta sonu yapılan Esnaf ve Sanatkârlar Odası genel Kurulundan başkan seçilen Ömer Özel mazbatasını alarak görevi devr aldı.

  • 07 Şubat 2018 10:05
  • A
  • A
Nusaybin'de hafta sonu yapılan Esnaf ve Sanatkârlar Odası genel Kurulundan başkan seçilen Ömer Özel mazbatasını alarak görevi devr aldı.
Yönetimi ve bir grup esnafla birlikte Nusaybin Adliyesine gelen Özel, Seçim Kurulundan mazbatasını devr aldı. Daha sonra ilçe merkezinde bulunan Esnaf ve Sanatkârlar Odası binasına gelen Özel ve beraberindekiler bina girişinde kurban kesti.
Burada bir açıklama yapan Özel, tüm Nusaybin esnafına teşekkür etti.

-İLK MESAJI KUCAKLAYICI OLDU, ESKİ YÖNETİM VE BAŞKAN ADAYLARINA TEŞEKKÜR ETTİ
Bu saat itibariyle kendisini destekleyen veya desteklemeyen tüm esnaflar için çalışacaklarını kaydeden Özel şöyle konuştu:
"Kazanan Nusaybin esnafı oldu. bu saat itibariyle bize oy veren veya vermeyen ayrımı yapmadan tüm esnafımız için çalışacağımıza söz veriyoruz. Bugüne kadar benin bir iş yerim vardı. Bundan sonra 3 bin iş yerim var. Hiç bir fark gözetmeden ihtiyacı olan, bizden bir talebi olan her esnafımız bizi günün 24 saati arayabilir. Biz gelirken oturan bir yönetim olmayacağımıza söz vermiştik Tüm arkadaşlarımızla beraber esnafımızın ve halkımızın hizmetindeyiz. Nusaybin halkı ve esnafı zor günler geçirdi inşallah bunların hepsini geride bırakmak için var gücümüzle hep birlikte çalışacağız" dedi.
Konuşmasında eski yönetim ve başkan Abdulgani Bilge'ye de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Özel, çok şeffaf ve açık bir seçim süreci geçirdiklerini, sürecin bu şekilde geçmesine katkısı olan diğer başkan adaylarına da teşekkür etti.
Daha sonra Esnaf ve Sanatkârlar Odasına geçen Özel ve yönetimi burada yetkililerden görevi devr aldı.
Özel tebrikleri kabul etti.

-'BİR SEVDADIR NUSAYBİN' ATKILARI TAŞINDI
Bu arada Özel hem mazbatasını alırken hem de devr teslim töreninde 'Bir Sevdadır Nusaybin' atkıları taşındı.