Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıklarına başladı

Mardin 1. Amatör Ligde Mücadele eden Nusaybin Gençlerbirliği, 2017 – 2018 sezonu hazırlıklarına başladı.

10 Ağustos 2017 Perşembe 14:08 < SPOR
Mardin 1. Amatör Ligde Mücadele eden Nusaybin Gençlerbirliği, 2017 – 2018 sezonu hazırlıklarına başladı.
Nusaybin DSİ Barajında Teknik direktör İdris Oğuz ve Yardımcı hocalar Mervan Gümüş ile Nurullah Süleymanoğlu yönetiminde kros çalışmalarını yapan Nusaybin Gençlerbirliği’nde eksik futbolcuların da bir hafta içerisinde antrenmanlara katılması bekleniyor.
Amatöre bu yıl birinci ve ikinci amatör ligleri uygulamasına geçildiğini bildiren Teknik direktör İdris Oğuz, Nusaybin Gençlerbirliği’nin 1. Amatör Liginde mücadele edeceğini kaydetti. 12 güçlü takımın mücadele vereceği ligde hedeflerinin iyi bir mücadele olduğunu aktaran Oğuz: “Her sezon olduğu gibi bu yıl da imkânlarımız dâhilinde lige en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Bizim gibi özel takımlar arkalarında büyük maddi destek bulunan kurum takımlarıyla yarışıyor. Rakiplerimize göre çok daha fazla maddi ve manevi çaba sarf ediyoruz. Ama her şeye rağmen ayakta kalarak mücadelemizi sürdürüyoruz. Halkımızdan ve sporseverlerden destek bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.
Nusaybin DSİ Barajında 15 gün kros çalışması yapacak Nusaybin Gençlerbirliği daha sonra ki ikinci etap hazırlık çalışmalarına stadyumda devam edeceği bildirildi.
4630 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2610     EURO 7.3524     IMKB 97988     ALTIN 242,791