Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin Sanayi Sitesi kavşağı çalışmalarına başlandı

Nusaybin İpek Yolu kenarında bulunan Küçük Sanayi Sitesi girişindeki kavşak çalışmalarına başlandı.

01 Kasım 2017 Çarşamba 12:10 < GÜNCEL
Nusaybinim Haber Servisi
Nusaybin İpek Yolu kenarında bulunan Küçük Sanayi Sitesi girişindeki kavşak çalışmalarına başlandı.
27 Temmuz’da Küçük Sanayi sitesi kavşağında meydana gelen trafik kazasında Nusaybin İtfaiyesi eski personeli Adil Öztürk’ün hayatını kaybetmesi sonrası Karayolları Müdürlüğü, İpek yolu üzerinde bulunan ve tehlike arz eden tüm ara geçişleri kapattı.

-KAYMAKAM BAYSAL KARAYOLLARIYLA GÖRÜŞTÜ
Nusaybin Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Şehmus Ayaz ve Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulğani Bilge, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal ile görüşerek Sanayi sitesi girişine kavşak yapılması için destek istedi. Kaymakam Baysal'ın Karayolları Bölge Müdürlüğü nezdindeki görüşmeleri sonucunda kavşak çalışmaları başladı.
Ak Parti Nusaybin İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel de Ak Parti Mardin Milletvekilleri ve Ulaştırma Bakanlığına dosya sunarak kavşağın ilçe ve sanayi esnafı için çok önemli olduğunu belirterek kavşağın biran önce yapılmasını talep etti.
Bölgede asfalt kaldırma çalışmalarına başlayan Karayolları ekiplerinin temizlik çalışmaların bir kaç gün içerisinde bitirmesi bekleniyor. Asfalt çalışmalarından sonra kavşak ve çevre düzenlemesi yapılacağı öğrenildi.
7219 defa okundu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6839     EURO 6.5294     IMKB 96455     ALTIN 224,507