Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin TB üyelerine TKDK teşvik eğitimi verdi

Beş yıldızlı hizmeti kendisine vizyon edinen Nusaybin Ticaret Borsası TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında üyelerine yönelik TKDK Güncel Teşvikler Eğitimini gerçekleştirdi.

10 Kasım 2017 Cuma 17:01 < GÜNCEL
Beş yıldızlı hizmeti kendisine vizyon edinen Nusaybin Ticaret Borsası TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında üyelerine yönelik Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Güncel Teşvikler Eğitimini gerçekleştirdi. 
Nusaybin Ticaret Borsası Konferans Salonunda verilen eğitime Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Aktaş, Meclis Başkanı Umit Yumuşak, Nusaybin Ticaret Borsası üyeleri ve Nusaybin’deki çiftçiler katıldı.
Mardin İli Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Birim Amiri Muhyettin Ertaş tarafından verilen eğitimde Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar, Tarım ve Balıkçılık Ürünlerin İşlenmesi ve Pazarlanması ile ilgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar, Çiftlik faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme Sektörlerine yönelik yatırımlar konuları ve hibeleri hakkında bilgi verildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2873     EURO 6.0224     IMKB 93699     ALTIN 212,456