Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin'de Avesis Hotel & Restaurant’ın açılışı yapıldı

Nusaybin kurulan Avesis Hotel & Restaurant’ın açılışı büyük bir katılımla yapıldı.

22 Temmuz 2017 Cumartesi 21:11 < KÜLTÜR & SANAT
Nusaybin kurulan Avesis Hotel & Restaurant’ın açılışı büyük bir katılımla yapıldı.
Adil Aydın ve Oğulları tarafından Nusaybin’e kazandırılan Avesis Hotel & Restaurant  İpek yolu Mahallesi İpek yolu Cadde üzeri ilçe girişinde yapıldı. Görkemli bir şekilde yapılan açılış öncesi Otel Müdürü Hüseyin Yeşil konuşma yaptı.
2014 yılında yapımına başlanan Avesis Hotel & Restaurant’ın açılışının bugüne kısmet olduğunu bildiren Yeşil, otelin 33 standart ve 1 balayı süit olmak üzere 34 oda, müstakil 66 yataktan oluştuğunu bildirdi.
Otelde her türlü konforun düşünüldüğünü kaydeden Yeşil: ‘’Odalarımız yüksek standartlarda olup eksiksiz konfor ve teknoloji yanı sıra yangın ve güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Ayrıca 100 kişilik restaurantımız  hem otel konuklarımıza hem halkımıza açık olup Bölgemizin eşsiz mutfak lezzetleri ile farklı sunum anlayışı ile hizmetinizdedir. Yine 100 kişilik çok amaçlı toplantı salonumuzda ses ve görüntü sistemleri ile donatılıp her türlü davet, toplantı, özel gün ve gecelerinde hizmetinizdedir. Zamanla siz halkımızın desteği ile ilave olarak kafe, market ve diğer hizmetler de düşünülmektedir" dedi.
Açılışta konuşan Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsum Özmen ise, Avesis Hotel'in ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.
Mardin Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Sabahattin Genç de turmle ilgili yaptıkları yatırımdan dolayı Adil Aydın'a teşekkür etti.
Konuşmalardan sonra Avesis Hotel'in açılış kurdelesi, Mardin il Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Mehmet Sabahattin Genç, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Nurettin Şimşek, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Aslan, Ak Parti ilçe başkan vekili Adil Çelik, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsum Özmen ile Otel Sahibi Adil Aydın tarafından kesildi.
Açılıştan sonra misafilere otel tanıtıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3495     EURO 6.0824     IMKB 90051     ALTIN 214,446