• ak parti
  • abdulah çoban
  • taşhan avm

Nusaybin'de Gazetecilerden yeni Baştabip ve yönetimine ziyaret

Nusaybin'de görev yapan Medya mensupları, yeni göreve gelen Devlet Hastanesi Baştabibi ve yöneticileri ziyaret etti.

  • 30 Ocak 2015 15:15
  • A
  • A
 
Nusaybinim.com Sağlık Servisi
Nusaybin'de görev yapan Medya mensupları, yeni göreve gelen Devlet Hastanesi Baştabibi ve yöneticileri ziyaret etti.
2015 yılı itibariyle yeni göreve gelen Baştabip ve Hastane Yönetici Dr. Zeynep Burcu Söğüt ile görev anlaşmaları yenilenene Baştabip Yard. Dr. Emin Ay, Hastane Müdürü Osman Dinç, Tıbbi Hizmetler Müdürü Nure Bodur ve Müdür yard. Azat Aslan'ı ziyaret eden Medya mensupları görevlerinde başarılar diledi.

-"YENİ HASTANE BİNASINA GEÇMEYİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ"
Medya Mensuplarının ziyaretinden dolayı memnun olduklarını ifade eden Baştabip Söğüt, medyanın kurumlar ile halk arasında bir köprü görevi yaptığını kaydetti.
Nusaybin Devlet Hastanesi personelinin çok iyi bir çalışma yaptığını bildiren Söğüt: "Hastane binamızın fiziki şartları belli bir aşamaya geldi. Yeni Hastanemizin yapımı, inşaatı tamamlandı. Şuanda yeni binasımıza geçmek için gün sayıyoruz" dedi.
Yeni Hastane binasıyla birlikte Nusaybin Halkına çok daha iyi bir hizmet vermeyi planladıklarını bildiren Baştabip Söğüt, fiziki şartların iyileşmesiyle hizmet kalitesinin de artacağını söyledi.
Baştabip Söğüt: "Nusaybin Devlet Hastanesi şuanki hizmetiyle bölgede sayılı hastaneler arasında yer alıyor. Hekimlerimizden temizlik personelimize kadar görevde en üst performansı sergiliyor. Yeni hastane binamızla hizmet kalitemizin daha da artacağını umut ediyorum" şeklinde konuştu.
Medya Mensupları Baştabip Söğüt ve yönetimine başarılar diledi.