Reklam 10 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.

Nusaybin’de Polis Haftası atletizm koşusu düzenlendi

Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü dolaysıyla Nusaybin'de atletizm koşusu düzenlendi.

09 Nisan 2017 Pazar 13:07 < SPOR
Nusaybinim Spor Servisi
Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü dolaysıyla Nusaybin'de atletizm koşusu düzenlendi. 
İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen koşu Genç Kızlar, Genç Erkekler, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde yapıldı. 350 sporcunun katıldığı yarışın startı Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu önünde Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahim Zengin tarafından verildi. 3 Bin Metre ile Bin 500 Metre koşan sporculardan kendi kategorilerinde ilk dörde girecek sporculara Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü töreninde bisiklet hediye edileceği bildirildi. 
Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde böyle bir organizasyon yaptıklarını bildiren Nusaybin Emniyet Müdürü Abdurrahim Zengin: “Nusaybin’de pırıl pırıl çocuklarımız ve sporcularımızla bir araya gelmek istedik. İlçe merkezinde yaptığımız Atletizm koşusuna sporcularımız ve çocuklarımız büyük ilgi gösterdi. Koşuya katılan çocuklarımıza ve koşunun düzenlenmesinde katkısı olan Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Türk Polis Teşkilatı olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız, birlikteyiz, iç içeyiz. İnşallah Polis Haftası dışında da bu tür etkinliklerimiz olacaktır” şeklinde konuştu. 
Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Pazartesi yapılacak törende dereceye giren 16 sporcuya bisiklet hediye edeceği kaydedildi. 
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3636     EURO 6.1132     IMKB 94921     ALTIN 222,790