• ak parti
  • abdulah çoban
  • taşhan avm

Nusaybin'de Sanayi Sitesinde Başkan Ayaz güven tazeledi

Nusaybin Küçük Sanayi Sitesinde yapılan Olağan Genel Kurulda Başkan Şehmus Ayaz güven tazeledi.

  • 13 Mart 2018 11:42
  • A
  • A
Nusaybin Küçük Sanayi Sitesinde yapılan Olağan Genel Kurulda Başkan Şehmus Ayaz güven tazeledi.
Mitanni Kültür Merkezinde yapılan seçim divan kurulunun oluşmasıyla başladı. 
Mali ve faaliyet raporlarının okunmasından sonra konuşan Başkan Ayaz, 2010 yılından buyana aldıkları görevi yönetim kurulu arkadaşlarıyla beraber durmadan çalıştıklarını, Sanayi sitesinin gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti.
Ayaz şöyle konuştu:
“Sanayi sitesinin Kanalizasyon şebekesinin tamamen değiştirildi ve yolların tamamı parke taşı döşenerek Sanayi sitesi içindeki büyük kirliliği ortadan kaldırdık. Yıllarca Elektrik Sayacı tek sayaç olarak büyük zorluklar çektik.  Tüm iş yerlerine bireysel sayaç verilerek büyük bir sıkıntıdan kurtulduk. Ayrıca Sanayi sitesi içine 107 adet aydınlatma lambası takıldı. Sanayi sitesi içinde yeşillendirme çalışması yaptık, bu çalışmamız devam edecektir. Sanayi sitesi kavşağı büyük uğraşlar sonucu yapıldı, trafik ışıklarının yapılmasının hızlanması içinde girişimlerde bulunuyoruz.”
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Özel’den aldıkları cami sözü için de kendisiyle görüşmelerin devam ettiğini bildiren Ayaz, proje hazırlıklarına üyeleri Salih Çakır ile birlikte sürdürdükleri sözlerine ekledi.
Konuşmalardan sonra seçime geçildi. Seçime tek aday olarak giren Şehmus Ayaz tekrar başkan seçildi.