• nasibeyn

Nusaybin'de Şoförler ve Otomobilciler odasında seçim heyecanı

Nusaybin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurulunu yaptı. Seçime tek aday olarak başkan Hüseyin Gündoğdu güven tazeledi.

  • 21 Ocak 2018 14:09
  • A
  • A
Nusaybin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurulunu yaptı. Seçime tek aday olarak başkan Hüseyin Gündoğdu güven tazeledi.
Ticaret Borsası konferans salonunda yapılan Genel Kurul saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra divan seçimi yapıldı. Divan Başkanı seçilen Mardin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı İsa Tunç, Genel Kurulun tüm Nusaybin Şoför Esnafı için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Genel Kurulda konuşan Başkan Hüseyin Gündoğdu, geride kalan 4 yıl boyunca yönetim ve denetim kurulu üyeleriyle beraber iyi hizmeti verebilmek adına ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti.

Gündoğdu: "Bundan sonra da sizin takdirlerinizle yeniden seçildiğimiz takdirde bu onurlu görevi bize layık görmeniz halinde yeni seçilecek yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımızla beraber gecemizi gündüzümüze katıp siz şoför esnafımız için en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Genel kurulumuzun kardeşlik, sevgi ve saygı içerisinde geçmesini Cenabı Allah'tan temenni eder hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.
Faaliyet, Mali ve Bilanço raporlarının ibrasından sonra seçime geçildi. 141 üyesi olan Nusaybin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı için oy kullanan 74 üyenin oyunu alan Hüseyin Gündoğdu tekrar başkan seçildi. Gündoğdu seçimden sonra üyelere teşekkür etti.
Nusaybin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı yönetimi şöyle oluştu.
Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Gündoğdu, Yönetim Kurulu üyeleri; Siraç Yavuz, Enver Aykut, Hasan Yel, Abdulvahap Kalay, Ferhan Dündar ve Ali Elibol.